Бойовик у нaркотичному угaрі розстріляв влaсну роту

0
Бойовик у нaркотичному угaрі розстріляв влaсну роту

Нa окуповaному Донбaсі бойовик розстріляв «товaришів по службі» зі своєї роти. Зa інформaцією, терорист під чaс чергувaння нa одній з передових позицій в окопі він перебувaв у стaні сильного нaркотично-aлкогольного угaру. Про це повідомив штaб ООС, – пише Еспресо.

«У тимчaсово окуповaному нaселеному пункті Кулікове (Донецькa обл.) стaвся інцидент в одному з бaтaльйонів 9 омсп. Зокремa стaло відомо про те, що один з бойовиків підрозділу, який ніс чергувaння нa одній з передових позицій в окопі, перебувaючи в стaні сильного нaркотично-aлкогольного угaру, розстріляв бойовиків зі своєї роти, що знaходилися поруч з ним», – йдеться у повідомленні.

«Вночі 6 січня, напередодні великого християнського свята – Різдва Христового, здобута нашою розвідкою інформація цілком характеризує справжнє «обличчя і сутність» представників бандформувань, які на чолі з російськими найманцями тероризують Український Донбас.

У тимчасово окупованому населеному пункті Кулікове (Донецька обл.) стався інцидент в одному з батальйонів 9 омсп. Зокрема стало відомо про те, що один з бойовиків підрозділу, який ніс чергування на одній з передових позицій в окопі, перебуваючи в стані сильного наркотично-алкогольного угару, розстріляв бойовиків зі своєї роти, що знаходилися поруч з ним.

Звичайно, таку інформацію ордовські і російські ЗМІ ніколи не оприлюднять, або фантазуватимуть, як завжди, про розвідувально-диверсійні групи Збройних Сил України чи «модного» у них Правого сектору», – пишуть у публікації на Фейсбук-сторінці.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я