Малюємо новорічну Вінницю: у місті відзначили переможців конкурсу (ФОТО)

0
Вінниця новорічна: у місті відзначили переможців конкурсу (ФОТО)

У четвер, 26 грудня, у холі міської ради в цілком новорічних декораціях підбивалися підсумки щорічного міського конкурсу юних художників (учнів шкіл естетичного виховання) «Малюємо новорічну Вінницю».

Переможці визначалися у трьох вікових категоріях, а у старшій віковій групі журі конкурсу, до складу якого увійшли фахівці департаменту культури та члени Спілки художників України, навіть вирішили вручити Гран-прі.

This slideshow requires JavaScript.

Директор департаменту культури Максим Філанчук розповів, що цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 20 учасників, які продемонстрували досить високий рівень володіння пензлем, в підсумку було відібрано 20 робіт, 9 з яких здобули призові місця та одне Гран-прі, але не тільки переможці отримають подарунки, решту учасників теж відзнач заохочувальними призами, оскільки перед Новорічними святами діти особливо мають вірити в те, що мрії збуваються.

Посадовець відзначив, що з кожним роком роботи стають все цікавішими, адже кожного року у цьому мистецькому конкурсі беруть участь все нові й нові юні таланти. Та й задумувався конкурс, передовсім, для заохочення і привернення уваги до образотворчого мистецтва.

Нагадаємо, юних вінничан запрошують в гості до Санта-Клауса.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я