Бюджет 2019: у Вінницькій міськраді прозвітували про виконання бюджету за 9 місяців

0
Бюджет 2019: у Вінницькій міськраді прозвітували про виконання бюджету за 9 місяців

У четвер, 16 листопада, на засіданні виконкому було заслухано звіт про виконання бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців поточного року. Але передувала економічним викладкам ще одна приємна місія — міський голова напередодні Міжнародного дня студента привітав 20 кращих представників Вінницьких ВУЗів, яких було відзначено подяками та грошовими преміями.

Звертаючись до молоді, міський голова, зокрема сказав: «Нам є ким і чим пишатися, — 47 тисяч студентів у різних ВУЗах міста. Ваша активність, ваша небайдужість до Вінниці сьогодні працюють на імідж самого міста. Вчора в Афінах відбувся міжнародному форум, який проводи

в Дитячий фонд ЮНІСЕФ ООН стосовно ініціативи «Міста дружні до дітей», то ми з гордістю можемо сказати, що у нас ця ініціатива з’явилася ще в 2009 році, а фонд ЮНІСЕФ у 2018 повторив цю ініціативу. Місто Вінниця може впевнено вважатися містом майбутнього, якщо в ньому збільшуватиметься кількість молодих, креативних, розумних молодих людей. Всі органи влади працюють заради майбутнього: своїх сімей, нашого рідного міста, вашого майбутнього. І дуже важливо, щоб ви цю естафету вчасно взяли в свої руки, щоб ваша креативність, ваше бачення і ваш світогляд змушував нас, консерваторів, задуматися про чимало цікавих речей».

Насамкінець Сергій Моргунов побажав студентам впевнено йти по життю, реалізувати себе, бути активним в житті, не бути байдужими. Натомість активісти подарували меру герб міста, зроблений із зернових культур.

This slideshow requires JavaScript.

 

Після такої преамбули настала черга звіту директорки департаменту фінансів Наталії Луценко. Серед іншого вона розповіла, що доходи загального фонду Вінницької ОТГ за 9 місяців поточного року зросли, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і становлять 3 327 346, 3 тис. гривень.

Як і раніше, левову частину в структурі власних і закріплених доходів загального фонду бюджету становить податок та збір на доходи фізичних осіб (61%), якщо його сума за 9 місяців 2018 становила 1 017 361,8 тис. грн, то за аналогічний період цього року сума зросла до 1 290 207, 7 тис. грн.

Також зросли надходження по єдиному податку і наразі становлять 355 196, 3 тис. грн ( в минулому році 282 547).

Ще на 28 % зросли надходження від нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, зараз вони становлять 48 946, 5 тис. грн. Надходження від орендної плати також зросли в 1,5 рази і становлять 10832, 7 тис. грн., а прибутки від туристичного збору зросли аж в 5.7 разів і складають 1 385,2 тис. грн., а от плата за землю, акцизний податок та плата за надання адмінпослуг зменшились в поточному році —  міський голова дав доручення розібратися в причинах скорочення надходжень.

Якщо говорити про видатки на утримання галузей соціально-культурної сфери, то лідерами тут є соціальний захист та соціальне забезпечення та освіта, потім іде ЖКГ, яке витіснило з трійки лідерів медицину.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я