У Вінниці відзначили журналістів з нагоди професійного свята (ФОТО)

0
У Вінниці відзначили журналістів з нагоди професійного свята (ФОТО)

Сьогодні, напередодні Дня працівників телебачення, радіо та зв’язку у облдержадміністрації вітали всіх причетних до цього свята.

Власне, почався захід зі спічу ведучого, який побажав присутнім, щоб зв’язок був без перешкод, співрозмовники цікаві, а новини – позитивні.

Продовжив вітальну естафету заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, який, скориставшись нагодою, привітав творців теле- та радіоефірів та побажав їм благополуччя, здоров’я, творчої самореалізації.

This slideshow requires JavaScript.

В свою чергу, заступниця міського голови Галина Якубович, звертаючись до ”винуватців торжества” , теж подякувала за співпрацю, яка є у місцевої влади з представниками ЗМІ та порозуміння, навіть у вирішенні проблемних питань, побажала нових творчих успіхів, добра, щастя в родинах і найголовніше- щоб був мир і приємні, гарні новини.

Представник Наради з питань телебачення та радіомовлення Вадим Мазурик теж долучився до загальних вітань, зазначивши, що його колеги-вінничани – справжні профі, яких завжди приємно відзначати і не лише з нагоди свята, і вручив грамоти Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Гарний настрій творцям теле – радіоконтенту створювали вихованці міського будинку мистецтв “Зоря”.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я