«Дитина не дихає!»: вінницькі патрульні допомогли сім’ї домчати до лікарні (ВІДЕО)

0
«Дитина не дихає!»: вінницькі патрульні допомогли сім’ї домчати до лікарні (ВІДЕО)

Днями у Вінниці відбулася подія, яка викликала чималий інтерес громадськості —патрульні поліцейські супроводили до лікарні автомобіль, в якому допомоги потребував малолітній хлопчик.

Як та де це сталося, нам розповіли безпосередні учасники поліцейського супроводу — лейтенант поліції Олександр Джафаров та його колега Микола Сторожук.

Зокрема, Олександр Джафаров почав з того, що коли вони працювати на зміні, займаючись відпрацюванням порушень ПДР, на Соборній ( перехрестя з Хлібною) близько 8 години вечора з автівки вибіг чоловік з проханням: «Допоможіть! Дитина не дихає!».

Поліцейські без зволікань сіли в автомобіль і почали супроводжувати потерпілого. Загалом інспектори вважають, що до лікувального закладу їм вдалося дістатися за хвилин 5-7.

Інспектор Микола Сторожук доповнив колегу, розповівши, що: «Олександр сів за кермо, я за «мигалки», хоч все Хмельницького шосе стояло в «пробці», нам вдалося дістатися до обласної дитячої клінічної лікарні. Колега забіг, почав шукати чергового лікаря. Після медичного огляду дитину забрали в реанімацію.

Медики зауважили сказав, що дитина під дією препарату, який викликав лікарський засіб, який дитині дала мити. Також він подякував нам за оперативність».

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я