«Поговоримо про Центри»: у Вінниці працює площадка для комунікації влади з молоддю

0
«Поговоримо про Центри»: у Вінниці працює площадка для комунікації влади з молоддю

У Вінниці, в молодіжному центрі «Квадрат», стартувала зустріч молодіжних працівників з Кременчука, Луцька та Одеси в межах проекту «Поговоримо про Центри».

Захід зорганізовано завдяки спільним зусиллям  Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру «Європейський клуб» та Луцького  міського молодіжного  центру у партнерстві з Благодійним фондом «Молода громада» м. Одеса, Вінницьким молодіжним центром «Квадрат», ГО «Гармонія» м. Вінниця, Луцьким національним технічним університетом за підтримки Британської ради в рамках проекту «Активні громадяни».

Ця серія зустрічей активістів та чиновників задля розбудови молодіжних центрів в Україні. Як розповіла ініціатор проекту, проектна менеджерка Кременчуцького  інформаційно-просвітницький центру «Європейський клуб» Альона Глазкова , проект задумувався, як площадка для комунікації влади з молодіжною аудиторією, адже по суті і ті, і інші прагнуть робити щось на благо громади і добре було б, аби вони чули одне одного. До речі, саме зустріч у Вінниці була, певно, найочікуванішою, адже всім було цікаво, як це створювалося ( МЦ «Квадрат»), звідки гроші і чому Вінниці вдалося?!  Адже багато центрів заздрять Вінниці, що тут так все склалося.

Загалом у форматі цієї зустрічі планується обговорення молодіжної політики та молодіжних центрів у різних містах, планується о також приділити увагу налагодженню співпраці молодь-влада,  молодіжним програмам  від міської ради та обласної адміністрації на Вінниччині тощо.

Крім того, гості  матимуть можливість ознайомитися з діяльністю молодіжного  центру «Квадрат», взяти участь в напрацюванні спільних рекомендацій органам місцевого самоврядування та громадським організаціям для ефективної співпраці.

Начальниця відділу  з організації заходів та розвитку неформальної освіти  МЦ «Квадрат» та водночас  проектна менеджерка ГО «Гармонія» Катерина Франчук уточнила, що ця зустріч вже друга в рамках проекту , перша відбулася в Луцьку, потім делегації молодіжних працівників побувають в Одесі і Кременчуці.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я