Звіт начальника патрульної поліції Вінниці: за 9 місяців поліцейські виявили 2046 водіїв у стані алкогольного сп’яніння

0
Звіт начальника патрульної поліції Вінниці: за 9 місяців поліцейські виявили 2046 водіїв у стані алкогольного сп’яніння

Сьогодні, 19 вересня, на засіданні виконкому Вінницької міськради було заслухано звіт начальника патрульної поліції Вінниці Редвана Усеінова про стан дотримання адміністративного законодавства у сферах правил дорожнього руху та публічної безпеки, розкриття злочинів та результати діяльності патрульної поліції за 9 місяців поточного року. Але передувало засіданню виконкому і заслуховуванню звіту вітання з нагоди Дня машинобудівника.

Власне, характеризуючи ситуацію за 9 місяців поточного року, очільник патрульної поліції навів промовисті факти. Так, за звітний період  патрульною поліцією було винесено на суму 12 653 443 грн, було складено 4 567 протоколів, але судом прийнято рішення лише по 2270 з них, цей показник набагато нижчий навіть за аналогічний період минулого року.

Поліціянтами було виявлено 2046 водіїв у стані алкогольного сп’яніння. Крім того, інспекторами патрульної поліції винесено 22394 постанови про порушення швидкісного режиму на загальну суму 6 млн 114 тисяч 815 грн, з них добровільно сплачено 5 млн 351 тисяча 692  грн.  Також за цей період було розкрито 178 наркозлочинів,  правопорушень, пов’язаних зі знищенням або підробкою вузлів агрегатів — 28, фактів підробки документів задокументовано 139.

 Цьогоріч з місця  ДТП зникло 191 водій,  з них було розшукано 185 осіб.

Також керівник патрульної поліції розповів  депутатам та журналістам про налагоджений механізм співпраці з громадськістю.

This slideshow requires JavaScript.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я