Інженер «Вінницяоблводоканалу» зливав каналізаційні нечистоти в місцеву річку (ВІДЕО)

0
Інженер «Вінницяоблводоканалу» зливав каналізаційні нечистоти в місцеву річку (ВІДЕО)

У Вінниці інженер району експлуатації мереж каналізації КП «Вінницяоблводоканал» зливав у річку Вишенька, яка, до речі, втікає у річку Південний Буг, каналізаційні нечистоти, – про це повідомила Муніципальна варта на сторінці у Фейсбук.

Працівникам варти вдалося на гарячому спіймати інженера під час ремонту підпірного колектору на території ГБК -5 по вул. Сабарівське шосе, 3, коли він умисно допустив, що каналізаційні нечистоти витекли у річку.

«Вода, одна із найважливіших компонентів для усього живого. Завдяки їй існує, життя на Землі. Для вінничан, головною водоносною артерією є р. Південний Буг. І те, що ми п’ємо з вами не завжди якісну воду, це також є наслідками нашого неправильного поводженнями з таким цінним ресурсом. Щодо скидання у річку Південний Буг, використаної води, помиїв, каналізаційних стоків, розповідалося не мало, але, на жаль, існує багато людей, які явно не переймаються питанням, стосовно забруднення води, та її якістю. Своїми ж руками скидають стоки, у річки», – йдеться також у повідомленні.

На посадову особу було складено протокол про адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП.

Нагадаємо, нa Вінниччині п’яний чоловік нaмaгaвся спaлити співмешкaнку.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я