Сьогодні біля будівлі Вінницької міської ради відбулося щорічне змагання для наймолодших вінничан «Забіг у повзунках», його організаторами виступають відділ молодіжної політики Вінницької міської ради та VinSmart.

Цьогоріч учасниками змагання стали 60 немовлят віком від 8 місяців до 1 року і 2 місяців, відповідно 30 хлопчиків і 30 дівчаток.

За умовами змагань кожна дитина мала подолати дистанцію у п’ять метрів якнайшвидше. «Спортсмени» одночасно змагалися на 3 бігових «доріжках», хлопчики та дівчатка окремо.

Малеча повзла наввипередки одне з одним по м’якому настилу. Батьки в свою чергу «приманювали» дітей різноманітними предметами.

І тут було чим вразити уяву непідготовленого глядача: крім банальних іграшок, в хід ішло все: ключі від автівок, брелоки, упаковки з кетчупом, пульти, брязкальця, зарядки від смартфонів, самі гаджети, діадеми і повітряні кульки.

Журналіст сайту ilikenews.com.ua поцікавитися у головних «тренерів», як вони домагатимуться результативності на змаганнях?

Приймук Діана розповідає, що разом зі своїми двійнятами вирішила взяти участь у змаганні просто заради гарного настрою. Її син Матвій — явний фаворит групи вболівальників незабаром святкуватиме рік від дня народження. Звісно найкраще малого вабить тато, але іграшки теж підійдуть.

Ще один татусь, Іван Слободяник, навіть з командировки втік, аби по вболівати за донечку. У них є власна секретна зброя – зарядне від телефона, дівчинка не може встояти на місці, коли бачить цей пристрій.

Гончаренко Людмида має власну стратегію приманювання — будь-яка нова іграшка не залишає малюка байдужим.

This slideshow requires JavaScript.

 

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я