Вперше за 15 років у Вінниці пройшов Всеукраїнський дитячий турнір з тенісу «Smash Open». З 27 по 28 липня 36 спортсменів з різних куточків України боролись за звання кращих у двох вікових категоріях.

Захід проходив за ініціативи тренерки клубу «Smash» Ольги Праведної. До організації турніру долучилась депутатка Вінницької обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, радниця голови Вінницької облдержадміністрації з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, засновниця та президент благодійного фонду Людмила Станіславенко.

 • Підтримка підростаючого покоління має для мене велике значення, – сказала Людмила Анатоліївна. – Саме тому, коли пані Ольга розповіла мені про свою ініціативу я не задумувалась ні на хвилину й виступила з підтримкою юних спортсменів. Щиро вдячна батькам, які виховують у своїх дітях любов до спорту.

Під час дводенного турніру глядачі могли спостерігати цікаві поєдинки, емоції тут кипіли, а часом зашкалювали. Юні спортсмени демонстрували свою прекрасну підготовку та вражали недитячою жагою до перемоги.

За словами ініціаторки турніру Ольги Праведної, змагання з великого тенісу серед дітей, не проводились впродовж останніх 15 років.

 • Проведення турніру – це своєрідне відродження великого тенісу серед юніорів, – сказала спортсменка. – Місяць тому ми вже проводили подібні змагання. Надихнувшись успіхом, прийняли рішення провести ще один захід – більш видовищний та масштабний. Цього разу географія наших учасників розширилась – це спортсмени з Вінниці, Хмельницького, Одеси, Ворзеля, Шостки, Святопетрівська та Києва. Загалом участь у змаганнях взяло 36 учасників, які вже мають свої відзнаки та залікові бали.

За словами оранізаторки юні тенісисти змагались у одиночних та парних розрядах у двох вікових категоріях: діти до 10 років та до 12 років.

Переможцями Всеукраїнського дитячого турніру «Smash Open» серед юнаків до 10 років стали:

 • І місце – Богдан Лебідь;
 • ІІ місце – Олександр Качан;
 • ІІІ місце – Михайло Василюк;
 • IV місце – Володимир Василюк.

Серед дівчат у віковій категорії до 12 років:

 • І місце – Стефанія Пушкар;
 • ІІ місце – Валерія Заболотна.
 • III місце – Марія Лазеренко.

Найкращими у віковій категорії серед хлопців до 12 років стали:

 • III місце – Іван Осадчий та Данило Лук’яненко.
 • IV місце – Тимур Болба.

Окрім відзнак від організаторів, учасники отримали спеціальні нагороди від благодійного фонду Людмили Станіславенко. Його засновниця та президент Людмила Анатоліївна активно долучається до проведення у місті заходів, спрямованих на розвиток молодого покоління. За її сприяння у місті проходять змагання з гімнастики художньої та турніри за участю людей з інвалідністю, а також безліч благодійних заходів для важкохворих малюків, дітей з родин бійців АТО, тимчасових переселенців й дітлахів позбавлених батьківського піклування.

Спеціальні призи від благодійного фонду Людмили Станіславенко отримали Софія Куліш, Анна Праведна та Тимур Болобов.

This slideshow requires JavaScript.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я