На святі Івана Купала вінничанам показали Велокава’ярню та провели майстер-клас з ковальства

0
На святі Івана Купала вінничанам показали Велокава’ярню та провели майстер-клас з ковальства

7 липня на території Подільського зоопарку відбувся традиційний захід «Як на Івана, як на Купала», під час якого для вінничан та гостей міста підготували насичену програму, що надала можливість відчути магію найдавнішого слов’янського свята.

У заході також взяли участь переможці минулорічного конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів), який вже третій рік поспіль проводиться за фінансової підтримки обласної державної адміністрації, – повідомляє Вінницька ОДА.

Однією із родзинок купальського свята, що привернула увагу багатьох відвідувачів, стала «Велокав’ярня із розширеним меню» – проєкт, який вдалося втілити переможцеві конкурсу Олегу Зільберту.

На святі Івана Купала вінничанам показали Велокава’ярню та провели майстер-клас з ковальстваОсобливістю «Сoffee Brew Bike» є не лише великий асортимент кавових напоїв з натуральної та якісної сировини, а й мобільність самої кав’ярні. Крім цього, досить цікавою є її конструкція, адже все необхідне обладнання встановлене на спеціально розробленому вантажопідйомному велосипеді.

Придбавши запорізьку франшизу «Сoffee Brew Bike», підприємець з Вінниччини пропонує власний асортимент якісних кавових напоїв.

«До вартості франшизи увійшов вантажопідйомний велосипед та знижка на каву ISLA. Це фірмова кава преміум-класу, поставки якої надходять з Ефіопії та Гватемали. Надіславши заявку на участь у конкурсі стартапів, вдалося придбати необхідне обладнання для виготовлення широкого асортименту кавових напоїв. Зокрема, сьогодні представлено такі напої як: класична чорна кава, еспресо, амерікано, лате, капучіно, раф, оранж-кава та інші. Основна ідея – доступність кави преміум-якості у форматі «to go», –  розповів Олег Зільберт.

Варто зазначити, що підприємець також пропонує широку карту трав’яних напоїв.

На реалізацію стартапу переможець конкурсу отримав фінансову підтримку з обласного бюджету в розмірі 45 тис грн.

Ще однією родзинкою купальського дійства стала кузня-шоу «Ковальський гостинець», творці якої також перемогли в конкурсі стартапів 2018 року.

«З металом я працюю більше тридцяти років, а протягом трьох років ми виїжджаємо на фестивалі у форматі кузні-шоу, – розповідає Роман Тринос. – Творча майстерня «Ковальський гостинець» позиціонує себе як центр популяризації ремесел, адже одним із напрямків роботи є підтримка майстрів, які можуть передати свої знання та навички дітям».

З метою проведення майстер-класів для дітей подружжю ковалів вдалося організувати компактну, «пересувну кузню» з необхідним обладнанням.

Під час купальського свята вінничани та гості міста охоче брали участь у майстер-класах з ковальського мистецтва, викувавши монети та щасливі підкови на пам’ять. Також гості свята мали можливість придбати ковані та металовироби, отримати подарунки від майстра.

Особливо цікавим як для юних, так і для дорослих відвідувачів став екскурс в історію ремесел. За словами Надії Тринос, у першу чергу, робота майстерні спрямована саме на розвиток дітей.

Крім цього, кожна дитина, яка може заспівати українську пісню, розповісти про історичне минуле України, про ковалів або про козаків, отримує 10% знижку на придбання вишуканих металевих виробів.

Нагадаємо, нaпередодні купaльського святa, 5 липня, в гaлереї сучaсного мистецтвa «XXІ» відкрилaся персонaльнa вистaвкa вінничaнки Ірини Прокопчук  «Мaгія трaв», якa експонувaтиметься двa тижні.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я