Саакашвілі намагатиметься провести свою політсилу на виборах – нардеп Ткачук

0

Повернення в Україну колишнього президента Грузії та екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі  обговорювали у студії телеканалу «Зік», одним з гостей якого був народний депутат України Геннадій Ткачук.

Указ президента Зеленського щодо повернення громадянства Саакашвілі – це виправлення певної некоректності. Адже оскільки людина вже мала громадянство, то ніхто не може її його позбавити. Саакашвілі не може повернутися в Грузію, тому його політична діяльність буде стосуватися виключно України. Тепер він буде намагатися провести свою політичну силу у парламент, – зазначив Геннадій Ткачук.

За його словами, ситуація в Україні може бути напруженою.

Я вважаю, що нас чекають бурхливі дні і не все буде так просто в українській політиці і взагалі в українському суспільстві. На сьогоднішній день буде дуже потужна кампанія по виборам і восени нас чекають серйозні розчарування. Це моя особиста думка, – зазначив Геннадій Ткачук.

Як наголосив нардеп, суспільство сьогодні очікує конкретних результатів: що стосується війни на Донбасі, що стосується тарифів, що стосується місцевих призначень.

 

 

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я