У Вінниці відбувся благодійний аукціон проектів (ФОТО)

0

Вже вчетверте у Вінниці відбувся благодійний аукціон проектів, під час якого бажаючі вінничани підтримали чотири ідеї, які мають на меті змінити наше місто.

15 травня «Подільська громада» влаштувала у Вінниці «Аукціон проектів». Це – публічний захід, до якого мали змогу долучитись усі соціально активні містяни. Із презентаціями проектів вони звернулись спочатку до організаційного комітету проекту, а вже потім найкращі та найцікавіші потрапили на аукціон. Вони мають можливість отримати фінансову підтримку вже на місці, адже гості заходу мають виділити щонайменше по 200 гривень для того, щоб презентовані ідеї реалізувати.

За словами організаторки, голови правління фонду «Подільська громада», Лесі Найчук, усього цьогоріч громадські організації подали 11 ідей, серед яких конкурсна комісія обрала чотири. Збирали усі цікаві пропозиції, які могли б розвинути Вінницю, однак, єдиним обмеженням стала тематика: організатори не приймали ті, що були пов’язані з політикою та релігією.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и текст

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Людмила Станиславенко, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении

Загалом вдалося зібрати понад 82 тисячі гривень.

Цю суму витратять на реалізацію чотирьох ініціатив:

  • «Життя без залежності» (24,6 тис. грн) має на меті зменшити рівень наркотичної залежності серед підлітків, шляхом проведення інформаційної кампанії, яка допоможе молоді виробити власні поведінкові способи реагування на ситуації пов’язані із вживанням психотропних препаратів.
  • «Права людини для школярів» (20,3 тис. грн) – його суть полягає у створенні чат-бот в месенджері Telegram для надання підліткам безкоштовної юридичної та інформаційної підтримки в сфері захисту прав людини.
  • «Чисте місто – чисте сумління» (19,6 тис. грн) – головна мета, якого започаткування правил цивілізованого вигулу собак, покращення естетичного вигляду та санітарно-гігієнічного стану скверів та паркових зон, формування культури вигулу собак.
  • «Стань помітним» (14,6 тис. грн) – його автори мають на меті провести ряд просвітницьких заходів про безпеку на дорозі з представниками громади та поліції, зокрема розповісти про важливість використання світловідбивачів.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении

Нет описания фото.

Реалізацію проектів планують почати вже з сьогоднішнього дня, а за їхнім виконанням будуть уважно стежити представники БФ «Подільська громада», як розповіла Леся Найчук.

Завершилась зустріч проведенням ще одного аукціону, під час якого організатори продавали авторські картини та ляльок. Кошти, які виручили з продажу, використають на фінансування п’ятого Аукціону проектів, який відбудеться наступного року.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Людмила Станиславенко, люди сидят

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят, люди едят и ребенок

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я