Український спортсмен, що розстріляв мотоцикліста, втік з психлікарні

0
втік, Дмитро Слепченко

Нацполіція затримала українського чемпіона світу Дмитра Слепченка.

Сьогодні працівниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України в Київській області був знов затриманий громадянин Дмитро Слепченко, який ще в травні 2017 року вперше був затриманий, а в подальшому заарештований за вбивство байкера.

Про це повідомляє перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін.

24.05.2017 на Харківському шосе у Києві двома пострілами він поранив молодого чоловіка – байкера, 1981 р.н., який рухався на мотоциклі, що привело до смерті останнього. Без батька залишилися двоє дітей.

Згідно діючого рішення Дарницької районного суду Києва Слепченко має перебувати у Київській міській психоневрологічній лікарні закритого типу у Глевасі, Київської області. Але він вільно пересувався на авто Лексус LX, який зареєстрований на ім’я його співмешканки. Більш того, затримали його у Глевасі під час просмотру фільму у кінотеатрі.

  • На сьогодні у слідства Нацполіціі дуже багато питань як до Слепченка Дмитра, який скоїв втечу зі спеціалізованого лікувального закладу закритого типу, так і до керівництва самого закладу, яке, наскільки нам відомо, сприяло цьому неодноразово.

Нагадуємо, що на Херсонщині упіймали пенсіонера, який вирощував та продавав коноплю.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я