Геннадій Ткачук прокоментував конфлікт Лещенка та Луценка, а також звільнення голови КС

0

Народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі телеканалу «Наш» прокоментував останні події навколо нардепа Сергія Лещенка та генпрокурора Юрія Луценка.

Нагадаємо, народний депутат Сергій Лещенко звинуватив генерального прокурора Юрія Луценка у втягуванні України в політичне протистояння на американських виборах. Юрій Луценко порівняв Сергія Лещенка з “політичним скунсом”. Також днями особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані заявив, що скасував поїздку до Києва, тому що виявився б в “середовищі людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів”. При цьому він назвав ворогом Сергія Лещенка.

«Не можна втягувати Україну у зовнішній конфлікт», – заявив Геннадій Ткачук.

За його словами, такі персонажі, як Лещенко, що дуже багато говорять, сварять Україну з США, які  підтримують нас в світі проти російської агресії.

Ми не можемо не зважати на заяви Джуліані, який є відомою особою, який майже 30 років був мером Нью-Йорка і є другом Трампа. Що стосується БПП, то була стратегічна помилка брати таких одіозних фігур до себе в списки, принаймні в прохідну частину, а сьогодні БПП розплачується за те, що недогледіли тих кандидатів, яких брали в свої списки. Що стосується Лещенка, то, безумовно, він шукає собі нішу, йому сподобалось бути депутатом і він знайшов привід говорити про себе. Вважаю, недоцільно про нього говорити. Прокурор нехай займається справами, а не виступами, а Лещенко нехай займається законотворчістю. Я думаю, найближчим часом все стане на свої місця, – зазначив Геннадій Ткачук.

Також нардеп прокоментував звільнення голови Конституційного суду.

Це політичний крок. Скоріш за все, судді втягнуті у політичні розбірки або між кандидатами або між олігархами, які стоять між тими чи іншими політсилами. Однак це абсолютно не загрожує інавгурації Володимира Зеленського, – зазначив Геннадій Ткачук.

Як зауважив політик, на сьогоднішній день є дуже багато є впливів на судову гілку влади.

Потрібно визнавати, що судова реформа, про яку так багато говорили, провалена. Новому президенту і новій Верховній Раді скоріш за все прийдеться приймати новий закон і думати про те, як зробити судочинство, яке буде рівним для всіх українців, – зазначив Геннадій Ткачук.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я