Геннадій Ткачук прокоментував ініціативу Кернеса знести намет проукраїнських активістів

  0

  Міський голова Харкова Геннадій Кернес запропонував знести намет проукраїнських активістів і перейменувати проспект в Харкові на честь маршала Жукова. Дану тему обговорювали у студії телеканалу «Еспресо», одним з гостей якого був народний депутат України Геннадій Ткачук.

  Відповідаючи на питання про можливі причини даної ініціативи, Геннадій Ткачук зазначив , що таким чином Кернес працює на здобуття електорату.

  Кернес іде до своїх виборців, враховуючи електоральні вподобання, Я боюсь що дійсно, можливо, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон будуть частково використовуватись, вони вже й зараз використовуються, опозиційним блоком «За життя» – антиукраїнські гасла, антиукраїнські тези, – зазначив Геннадій Ткачук.

  За його словами, все це робиться з метою сподобатися виборцям.

  Ми ще багато побачимо таких людей, які певний час маскувалися нібито переймаючись за долю України, а самі думали за власні амбіції, – зазначив нардеп.

  Як зауважив Геннадій Ткачук, деякі політики, шукаючи собі людей, які будуть допомагати їм на місцях, часто забувають про державницькі інтереси.

  Треба чітко усвідомлювати, що це розколює країну, – наголосив Геннадій Ткачук.

  За його словами, влада повинна жорстко реагувати на подібні ситуації.

  Автор
  ПОДІЛИТИСЬ


  Попередній матеріалЧоловік намагався зарізати дружину за те, що… змушувала працювати
  Наступний матеріалПрибрежные пaрковки Одессы сновa подняли цены

  Коментарі

  Будь ласка, введіть свій коментар!
  Будь ласка, введіть своє ім'я