Геннадій Ткачук прокоментував ініціативу Кернеса знести намет проукраїнських активістів

0

Міський голова Харкова Геннадій Кернес запропонував знести намет проукраїнських активістів і перейменувати проспект в Харкові на честь маршала Жукова. Дану тему обговорювали у студії телеканалу «Еспресо», одним з гостей якого був народний депутат України Геннадій Ткачук.

Відповідаючи на питання про можливі причини даної ініціативи, Геннадій Ткачук зазначив , що таким чином Кернес працює на здобуття електорату.

Кернес іде до своїх виборців, враховуючи електоральні вподобання, Я боюсь що дійсно, можливо, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон будуть частково використовуватись, вони вже й зараз використовуються, опозиційним блоком «За життя» – антиукраїнські гасла, антиукраїнські тези, – зазначив Геннадій Ткачук.

За його словами, все це робиться з метою сподобатися виборцям.

Ми ще багато побачимо таких людей, які певний час маскувалися нібито переймаючись за долю України, а самі думали за власні амбіції, – зазначив нардеп.

Як зауважив Геннадій Ткачук, деякі політики, шукаючи собі людей, які будуть допомагати їм на місцях, часто забувають про державницькі інтереси.

Треба чітко усвідомлювати, що це розколює країну, – наголосив Геннадій Ткачук.

За його словами, влада повинна жорстко реагувати на подібні ситуації.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я