Геннадій Ткачук: «Зеленський хоче провести до Верховної Ради свою політсилу»

0

Депутати зареєстрували 5 постанов щодо дати проведення інавгурації. Дану тему обговорювали в ефірі телеканалу «112 Україна», гостем якого був народний депутат Геннадій Ткачук.

Як зауважив нардеп, інавгурацію проводити потрібно, однак треба чітко визначитися з датою.

Сподіваюсь, що на сьогоднішній день у депутатів вистачить здорового глузду проголосувати за іншу дату, ніж 19 травня, – зазначив Геннадій Ткачук.

За його словами, по-перше, 19 травня – це день жалоби, день вшанування жертв політичних репресій, по-друге, багато закордонних колег, які мають бути присутні на інавгурації, можуть просто фізично не встигнути вставити цю дату у свій графік.

Як зауважив Геннадій Ткачук, політтехнологи штабу Зеленського будуть розкручувати будь-яку дату, щоб показати протистояння з парламентом, і щоб показати на майбутнє, що їм потрібна потужна політична сила в парламенті.

Впевнений, що Зеленський хоче провести до парламенту свою політсилу, йому потрібно на когось опиратися. І він бажає зробити це якомога скоріше. Але треба чітко усвідомлювати, що в нас є закон, і його не можна порушувати. Тому дата буде відведена, – зазначив нардеп.

За його словами, від команди Зеленського чути багато критики, але планів немає.

Я визнаю, що Володимир Зеленський отримав шалену підтримку українського суспільства. Безумовно, треба робити все можливе, щоб і парламент, і президентська вертикаль, і судова гілка влади, і всі решта працювали в унісон, але згідно закону. Президенти змінюються, парламенти змінюються, а держава Україна має залишитись. Тому якщо будуть здорові ініціативи, їх треба підтримувати. Однак на сьогоднішній день я жодної ініціативи не почув: як закінчити війну на Донбасі, як визволити бранців Кремля, яка буде співпраця з МВФ. Я бачу, що дуже багато є популізму, багато критики, а нічого взамін не пропонується. Крім того, хотілось би побачити претендентів на високі державні посади, – зазначив Геннадій Ткачук.

 

 

Автор
ПОДІЛИТИСЬ


Попередній матеріалФлешмоб ко Дню мaтери
Наступний матеріалУ Вінниці дівчина-підліток забралася на дах будинку

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я