Кондратюк висловився про скандал навколо MARUV

0

Продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк розповів, як потрібно було діяти, щоб не допустити скандалу навколо MARUV, Нацвідбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення».

Про це Кондратюк розповів в інтерв’ю «Апострофу», пише ZIK.

«Головна їх помилка в тому, що після того, як відмовився перший учасник, далі виявилася жопа, вибачте. От в цьому я їх не розумію. Хоча так, не розумію і того, як можна було допустити до участі співачку, яка їздить до Росії. Навіщо взагалі було її включати? Я би не включив. Але думати – то не для всіх…» – сказав він.

На його думку з відмовою від «Євробачення» MARUV отримала більше плюсів, ніж мінусів.

«MARUV отримала рекламу, і вона їй як артистці – в плюс… Проте вона більше виграла би набагато більше, якби поїхала на Євробачення, тому що є думка експертів, підозра, що її виступ був би дуже трендовим. Хоча я особисто вважаю, що на Євробаченні потрібно демонструвати, в тому числі, голос. Таким чином, її менеджмент проявив, м’яко кажучи – недолугість. Нагадаю для тих, хто «на бронепоїзді», що це – виключно моя думка», – впевнений продюсер.

За словами Кондратюка, буде дивно, якщо ці самі люди будуть і в наступному році проводити «Євробачення».

«Ну, окей, MARUV відмовилася – і що? Припустимо, що вона підписала би договір, але у неї після перемоги на Нацвідборі просто змінилися якісь життєві обставини? Що далі? Це ніхто не продумав, це не було прописано. Умовно кажучи, якщо ти, MARUV, відмовляєшся їхати, ми передаємо цей контракт іншим учасникам, і вони повинні про це знати. А якщо вони відмовляються їхати без перемоги на Нацвідборі, тоді просто варто було відмінити фінал Нацвідбору і оголосити, що всі учасники – це люди, які прийшли сюди просто, щоб отримати безкоштовний ефір на СТБ. Що у них немає бажання, ресурсів чи менеджменту, щоб виступити на Євробаченні», – додав він.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я