Геннадій Ткачук: «Можна говорити про будь-які формати переговорів, але Росія не визнає війни»

0

В Бундестазі підтримали новий проект щодо активізації мирного процесу на окупованому Донбасі. Ініціатором проекту виступили представники фракції вільних демократів.

Дану тему обговорювали у студії телеканалу «112 Україна», до ефіру якого долучився народний депутат Геннадій Ткачук.

Іншого шляху, ніж домовлятися з Володимиром Путіним немає, тому треба продовжувати переговори. Але в той же час я впевнений, що Путін не буде визнавати агресію, – зазначив Геннадій Ткачук.

Як зауважив нардеп, новообраний президент Володимир Зеленський  має великий кредит довіри, і в українців є надія, що нарешті зрушиться з місця все, що стосується миру на Донбасі.

На сьогоднішній день візит нового президента Володимира Зеленського, з моєї точки зору, був би  доречний до європейської спільноти, тим паче що нас туди запрошують. Нам треба налагоджувати нові стосунки з США. Вважаю, що потрібно робити кадрові зміни в МЗС, і сподіваюсь на те, що Зеленський це зробить, – зазначив Геннадій Ткачук.

Також він наголосив на тому, що задля досягнення миру слід розширювати формат врегулювання ситуації на сході України.

Безумовно, треба розширювати формат переговорів. Ми бачимо, що Мінські угоди себе вичерпали, але в той же час іншого формату, який визнає Путін і Росія як країна-агресор, не існує. Абсолютно впевнений в тому, що нам треба залучати європейських, американських партнерів та інші країни до будь якого нового або оновленого Мінського формату. Але все залежить від Путіна, бо якщо він не забажає брати в цьому участь, то домовлятися буде важко. Можна говорити про будь-які формати, але Росія не визнає війни, – зазначив Геннадій Ткачук.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я