Стівен Кінг натякнув, за кого вболіває у «Грі Престолів»

0

Фінал «Гри Престолів» близько, і всі фани серіалу та серії книг Джорджа Мартіна наче показилися. Теорії та передбачення, ставки та парі, меми та спойлери – усе це чекає на нас до тих пір, поки найголовніший фентезі-серіал не закінчиться.

До фіналу культового фентезі-серіалу залишається зовсім трошки, і поки ви гадаєте, яким чином та хто з улюблених героїв приніс до Вінтерфелу каву зі «Старбакс», культовий американський письменник натякнув, за кого він вболіває у «Грі Престолів».

Стівен Кінг, письменник, культові книги якого ніяк не можуть нормально екранізувати, написав у Твіттер таке:

«Припустимо – просто припустимо, що Джон і Дені ОБИДВА загинули (разом з Серсеєю, зрозуміло). Припустимо – просто припустимо, що певна маленька людина з великим серцем опиниться на Залізному Троні».

Це виглядало як прямий натяк на Тіріона Ланністера.

Цим Стівен Кінг викликав гру теорій у коментарях. Прихильники письменника активно пропонували свої варіанти, серед яких у топі:

  • Санса Старк з’явиться і уб’є Серсею, оскільки вона найбільше з усіх її ненавидить.

  • Ар’я уб’є Джейме, натягне його обличчя та уб’є Серсею.

  • Ар’я уб’є Серсею, натягне її обличчя та принесе мир Семи Королівствам малою кров’ю, але Дейнеріс, не знаючи, що королева несправжня, уб’є її, чим розгнівить Старків, які повстануть проти неї та будуть спалені Дрогоном.

  • Сім Королівств стануть республікою.

  • Дейнеріс займе Залізний Трон, але виявиться, що це Ар’я, яка вкрала її обличчя.

  • Сір Цибуляний Лицар буде обраний прем’єр-міністром Семи Королівств.

Чим усе закінчиться – поки невідомо, адже прем’єра «Гри Престолів» неочікувана і повна спойлерів, однак, слідкуватимемо за ситуацією.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я