У Вінниці негода наробила біди: вимкнення світла, затори, потоп (ФОТО, ВІДЕО)

0

Вчора ввечері у Вінниці негода не на жарт розійшлася: місто залило дощем, гримав грім, а випадкова блискавка знеструмила більшу частину міста. Вінничани сподіваються, що сьогодні цього не повториться, і вже поділились в Instagram фото та відео з різних куточків міста.

Негода спричинила транспортний колапс: затори через міст та у центрі, неможливість викликати таксі. Деяким вінничанам довелось повертатись додому пішки, долаючи негоду.

“Вода по вулицях текла таким сильним потоком, що мене ледь не знесло на одному з переходів! – розповіла у коментарі нашому порталу вінничанка Наталія. – Викликати таксі просто неможливо – усі сервіси зайняті й не відповідають! Транспорт стояв, ледь-ледь почав їхати, коли я через міст переходити почала”.

Окрім знеструмлення декількох районів Вінниці, містяни повідомляють, що на Театральній вчора зносило потоками води асфальт.

Деякі вулиці, наприклад – Князів Коріатовичів, перетворились у ріки. Позаливало автівки.

Почало заливати й гуртожитки. Так, у одній з спільнот в Інстаграмі, присвяченій Вінниці, з’явилось відео того, як мешканці гуртожитку ВДПУ імені М. Коцюбинського ловлять відрами воду.

“Доброго, чи ні вечора. Гуртожиток 4А. ВДПУ. Замостя. Дойшло до 2 поверху. Всього 9. Тече по проводці, по стінах, і головне. Півтора часа ловимо ось так воду”, – прокоментував автор відео.

Автор
ПОДІЛИТИСЬ


Попередній матеріалПланoвые oтключения электричества 7 мая. Список адресов
Наступний матеріалКиянин напився та погрожував підірвати будинок

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я