У Вінниці відкрилась виставка картин Івана Марчука

0
У Вінниці відкрилась виставка картин Івана Марчука

Понад півсотні картин у новій виставці від Вінницького художнього музею можуть побачити вінничани. Вони належать пензлю видатного українського художника Івана Марчука.

19 квітня презентували персональну виставку «Голос моєї душі» Івана Марчука – геніального українського художника, ім’я якого відоме на п’яти континентах світу. Відкриття виставки відбулось за участі самого автора.

Видатний митець розповів про свій життєвий шлях, а також охоче спілкувався, фотографувався та роздавав автографи присутнім поціновувачам свого мистецтва.

«Мистецтво – це те, що робить людей добрими, – сказав Іван Марчук під час свого виступу. – Україна народжує найбільше талантів на квадратний метр у світі, але кожна квітка потребує, щоб її поливали, щоб вона проростала, цвіла і дарувала людям свою красу. Тож потрібно шукати ґрунт для того, щоб такі таланти проросли».

Івану Марчуку вручили почесні нагороди від облдержадміністрації спільно з Міністерством культури України, а також за особистий внесок у розвиток культури та мистецтв митцю вручено свідоцтво «Кращий художник» за особистий внесок у розвиток культури і мистецтв.

Познайомитися із творчістю художника у Вінницькому обласному художньому музеї можна з 20 квітня до 19 травня.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я