«Політична боротьба не повинна переходити межу і виливатися в протистояння силових структур» – нардеп Ткачук

0

Протест Національного корпусу проти Петра Порошенка, а також фінальну частину журналістського розслідування розкрадань в оборонній сфері обговорювали у студії телеканалу «Наш», одним з гостей якого був народний депутат України Генадій Ткачук.

На переконання нардепа, акції Нацкорпусу є замовними.

–   Фази брудної виборчої кампанії перейшли всі межі. Ми бачимо, як сьогодні Національний корпус втягнутий в політичні ігрища, – зазначив Геннадій Ткачук.

Як зауважив політик, будь-який розбрат в нашій державі грає на руку Росії, яка вже встигла скористатися протестами в Україні для своєї пропаганди в інформаційному просторі.

–   Впевнений, що політична боротьба не повинна переходити певні межі і виливатися в протистояння силових структур, – наголосив Геннадій Ткачук.

Як зауважив політик, сьогодні йде боротьба між кандидатами в президенти не ідеями розвитку держави, а компроматами.

Коментуючи тему розкрадання в оборонній сфері, нардеп зазначив, що мародерство в армії під час окупації Криму та війни на сході є неприпустимим. За його словами, у цьому скандалі задіяно багато правоохоронних структур, і «більшість з них повинні піти на смітник історії».

–  Заяви, що прозвучали у розслідуванні, мають мати наслідки. Ми повинні почути пояснення керівників силових структур з даного приводу. Всі винні мають понести відповідальність, – зазначив Геннадій Ткачук.

 

 

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я