«Жінка Вінниччини 2019»: організатори зібрали 450 тисяч гривень на лікування юного вінничанина

0
307

Щороку цей найгучніший проект Вінниччини об’єднує навколо себе найактивніших та найталановитіших, успішних, творчих та ділових заради того, щоб відзначити жінок, які у своїй галузі діяльності досягли високих результатів. Проект «Жінка Вінниччини» має на меті об’єднати містян навколо гарних справ. Цьогоріч вінничанам вдалось зібрати 450 тисяч гривень на лікування 16-річного Артура Мельниченка.

Хто ж став цьогорічними «Жінками Вінниччини», кому допомагали найкращі та що цікавого відбулось на церемонії вручення нагород – читайте у нашій статті!

Розпочалась урочиста церемонія нагородження з виступу організаторок проекту Людмили Станіславенко та Ірини Борзової. Саме за їх ініціативи три роки тому в місті вперше відзначили успішних містянок, а проста церемонія нагородження перетворилась в благодійний вечір.

У своєму виступі Людмила Анатоліївна та Ірина Наумівна зауважили, що кожного року до організації та проведення долучається все більше людей, а суми зібрані під час проекту вражають.  Цього вечора на гостей чекали виступи творчих колективів, благодійний аукціон та вручення сертифікатів жінкам , які увійшли в національний рейтинг ТОП 100 «Жінка Вінниччини», національного рейтингу «ТОП тисяча успішних жінок України» та солодкого подарунка від Володимира Козюка.

Першою свою відзнаку отримала стала громадської організації  «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» – Наталія Косницька. За два роки роботи їй вдалось реалізувати більше двох десятків проектів націлених на підтримку родин, які виховують малюків із Синдромом Дауна. Нагороду переможниці вручив генеральний спонсор проекту, народний депутат України Геннадій Ткачук.

Цьогоріч містяни обирали переможниць у 18 номінаціях, а за почесний титул боролось 86 вінничанок. Зокрема, до фінальної частини та голосування потрапили:

Номінація «Наука»

Претендентки:

Людмила Фоміна – доктор медичних наук, професор кафедри анатомії людини, керівник навчального відділу ВНМУ.

Олена Ковінько – доктор економічних наук, доцент, керівник Бізнес школи ВТЕІ КНТЕУ.

Алла Коломієць – кандидат фізико-математичних наук, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи ВДПУ імені М. Коцюбинського.

Антоніна Бобкова – декан юридичного факультету ДонНУ ім. Василя Стуса, завідуюча кафедрою господарського права, професор, доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України.

Катерина Поджаренко – кандидат юридичних наук, доцент кафедри, «Правове регулювання економіки та правознавства». Проректор з науково-педагогічної роботи Вінницького кооперативного інституту.

Переможниця – Людмила Фоміна.

Номінація «Медіа»

Претендентки:

Юлія Андріянова – засновниця «Медіа-школи Юлії Андріянової».

Любов Завальнюк – журналістка сайту «Vlasno», ведуча заходів та свят.

Діна Гандзюк – тележурналістка, ведуча, заступник голови правління телеканалу «Вінниччина».

Ірина Корж – журналістка телеканалу «Віта», ведуча інформаційного випуску новин.

Марина Присняк – засновниця електронної газети «Амбітна пані».

Переможниця – Юлія Андріянова.

 

 

Номінація «Бізнес»

Претендентки:

Анна Горобчук – директор АН «Затишок», переможниця у конкурсі «Народний бренд 2018», лідерка номінаціїї «Бізнес-еліта Поділля».

Вікторія Гурская – засновниця та керівник типографії «Ідеї Успіху.

Наталя Тиндик – директор ювелірної фірми «TNDC jewelry house»

Валерія Проніна – директорка «Дитячої Планети».

Інна Дорохіна – керівник стоматологічної клініки «ЛЕВИКА»

Переможниця – Вікторія Гурская.

 

 

Номінація «Безпека життя»

Претендентки:

Юлія Щербань – волонтерка, учасниця Операції об’єднаних сил ЗСУ.

Анна Олійник – керівник відділу комунікації головного управління Нацполіції у Вінницькій області.

Тетяна Суханова – нотаріус.

Олена Верлан – фахівчиня з медичного права, викладачка у Вінницькому національному медичному університеті імені Миколи Пирогова.

Переможниця – Анна Олійник.

 

 

Номінація «Милосердя Вінниччини»

Претендентки:

Діана Подолянчук – благодійниця, активно допомагає вихованцям інтернатних закладів, передає допомогу на передову.

Яна Кочубей – лауреат регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина-2017» в номінації «Громадянська Благодійність». Активно допомагає кризовому центру «Дім мама» та малюкам з зони АТО.

Юлія Дякун – волонтерка Благодійного фонду «Ми поруч».

Вірсавія Богословська – керівник Благодійної організації «Сонячна країна».

Ольга Череватова – засновниця єдиного в Україні приватного кризового центру для постраждалих від сімейного насилля «Дім мама».

Переможниця – Ольга Череватова.

 

 

Номінація «Освіта»

Претендентки:

Світлана Репях – засновниця клубу-ліцею «Еврика».

Оксана Кравчук – засновниця Міжнародної дитячої бізнес-школи інноваційної освіти «Rainbow».

Вероніка Сутункіна – директор Міжнародної бізнес-школи для дітей та підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL і Бізнес-школи для молоді та дорослих BIGBOSS BUSINESS SCHOOL у Вінниці.

Альона Московських – управляюча-керівник школи усного рахунку «Соробан Вінниця» та креативної школи «Крута наука». За фахом – журналіст, маркетолог, рекламіст.

Оксана Коковіхіна – директорка приватної школи «Дельфін».

Переможниця – Оксана Коковіхіна.

 

 

Номінація «Державна служба»

Претендентки:

Олена Лавровська – заступник директора Департаменту – начальник управління інформаційної діяльності Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації.

Наталія Квят – заступник директора Департаменту – начальник управління соціальної підтримки та державних гарантій.

Тетяна Ласкавчук – директорка департаменту кадрової політики Вінницької міської ради.

Лариса Кравченко – директорка Вінницького літературно-меморіального музею М.М. Коцюбинського.

Переможниця – Олена Лавровська.

Номінація «Медицина»

Претендентки:

Ольга Макарова – директор клініки педіатрії «Евіденс», лікар-педіатр, кандидат медичних наук.

Віта Багрій – лікар-дієтолог, кандидат медичних наук, коуч по зниженню ваги у сімейному лікувально-діагностичному медичному центрі ЦЕНТР-В.

Ольга Тягун – головний лікар дерматолог-косметолог у «MEDICINE COSMETOLOGY by Olga Tyagy».  Лікар-косметолог та дерматолог.

Мовчан Лариса – лікарка Вінницького дитячого Обласного кардіо-ревмосанаторію.

Переможниця – Ольга Макарова.

Номінація «Культура»

Претендентки:

Олександра Аманова – керівник «ART Fusion Dance Studio», хореограф.

Юлія Светлова – засновниця театру перфомансу Коло Світла, режисерка, поетеса, хореограф

Віра Майборода – художній керівник майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія», співачка, композитор.

Тетяна Клименко – балетмейстер танцювального колективу «Крила України» Центру військово-музичного мистецтва ПС ЗСУ, хореограф танцювальної школи «Болеро».

Анна Барчишена – художниця, засновниця Художньої школи «Анни Барчишеної».

Переможниця – Олександра Аманова.

Номінація «Обличчя Вінниччини»

Претендентки:

Людмила Нецкіна – голова Громадської організації «Гармонія».

Оксана Бандура – артистка Вінницького музично-драматичного театру імені Садовського та Київського театру «Срібний острів».

Ірина Саранча – голова правління ГО «Паросток», спеціалістка з інклюзивності.

Людмила Бобровська – волонтерка, начальник медичної служби громадського формування «Вінницька обласна народна самооборона».

Ірина Зелененька – поетеса, прозаїк, літературознавець, критик. Авторка чотирьох книг лірики. Авторка першої в Україні літературознавчої монографії за творчістю поета-дисидента Тараса Мельничука. Член НСПУ (з 2012 р.).

Переможниця – Людмила Нецкіна.

Номінація «Стиль та мода»

Претендентки:

Анжела Швець – стилістка, спеціалістка з шопінгу.

Катерина Подрєзова-Вовкогон – власниця бренду дитячого одягу «Katrin Fox», фешн-ілюстраторка.

Олеся Сандул – організаторка «Kids Fashion Show».

Олена Проценко – особистий стиліст-іміджмейкер.

Переможниця – Анжела Швець.

Номінація «Проект Вінниччини»

Претендентки:

Марина Григорцева – організаторка першого благодійного показу мод «Don’t Worry, Be Happy» за участю «сонячних» діток, дизайнерка.

Марія Дитинюк – організаторка проекту «Добротворчість щасливих людей». Арт-терапевт, тренер, художниця.

Олена Павлова – організаторка проекту «Подільська кухня», директорка «Школи жіночої політики Олени Павлової».

Світлана Ярова – організаторка фестивалю «Vinnytsia Food Fest». Голова Благодійного фонду «Талантінвест».

Вікторія Рудоміна – організаторка проекту «Жінки епох». Засновниця Жіночого Клубу Новація, CEO & Founder освітньої платформи для жінок.

Переможниця – Марина Григорцева.

Номінація «Ресторація»

Претендентки:

Алла Бондар – власниця готельно-ресторанного комплексу «Fenix Town».

Олена Марківська – власниця ресторану «Серце міста».

Єва Маланчак – власниця готельно-рестораного комплексу «Churchill-inn».

Оксана Кулик – співвласниця паста-бару «Тамеро».

Людмила Діденко – директорка «Квест Кафе».

Переможниця – Алла Бондар.

Номінація «Спорт»

Претендентки:

Анастасія Басюк – чотириразова чемпіонка Європи з екстремального орієнтування.

Марина Томляк – чемпіонка світу з кікбоксингу.

Катерина Мороз – чемпіонка світу зі спортивних бальних танців.

Оксана Дяченко – бронзова призерка чемпіонату світу з армспорту.

Мар’яна Шевчук чемпіонка світу з пауерліфтингу.

Переможниця – Анастасія Басюк.

 

Номінація «Сфера Краси»

Претендентки:

Ксенія Ревуженко – власниця салону краси «Krasa Studio».

Крістіна Баліцька – спеціаліст з харчування, допомагає людям не тільки позбутися зайвої ваги, а й повірити в себе.

Анастасія Корнійчук – власниця салону краси «Beauty Bar».
Ганна Турапіна – засновниця ГО «Обласна федерація «Індустрія краси», власниця студії краси «IND Beauty».

Тетяна Задачіна – стиліст і візажист салону краси «Монако».

Переможниця – Ксенія Ревуженко.

Номінація «Туризм»

Претендентки:

Оксана Присяжнюк – керівниця туристичного агентства «Галопом по світу».

Олена Даришина – директор в «Coraltravel – турагенція Вінниця».

Наталія Берегулько – власниця туристичного агентства «Глобус TOUR».

Світлана Юрченко – власниця туристичного агенства «Мер-Ка-Ба».

Олена Янкова – керівниця туристичної фірми «ТА «ЯНКО».

Переможниця – Оксана Присяжнюк.

 

Номінація «Психологія та розвиток»

Претендентки:

Анна Катрук – психолог, психоаналітик, жіночий life-coach.

Наталія Ішкова – психолог, педагог, life-coach, родинний консультант.

Олеся Олійник – дитячий та сімейний психолог, гештальт-терапевт.

Ольга Сайфулліна Доула – засновниця ГО «Жіноче щастя», власниця ТМ «Жіноче щастя», ТМ «Сучасна відьма», ТМ «Сучасне щастя».

Катерина Медвідь – практикуючий психолог, life-coach, власниця та засновниця «Центру психології Zinass».

Переможниця – Наталія Ішкова.

Номінація «Шоу-бізнес»

Претендентки:

Оксана Кулик – співачка,солістка естрадного оркестру «ВінБенд», викладач естрадного вокалу.

Марина Боржемская-Узелкова – фітнес-тренерка, тренерка на шоу «Зважені та щасливі», експертка телеканалу СТБ.

Ольга Сольвар – ведуча та організаторка заходів, авторка проекту «Розвивайлик Фест», телеведуча.

Ірина Добровольська – ведуча свят та заходів, власниця агентства з організації свят «Аладдін».

Катерина Просяннікова – власниця модельної агенції «GRACE», модель.

Переможниця – Оксана Кулик.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я