Нардеп Ткачук прокоментував скандал із сумнівним фінансуванням партії «Батьківщина»

0

Скандал із сумнівним фінансуванням партії «Батьківщина» обговорювали у студії телеканалу «Зік», одним з гостей якого був народний депутат України Геннадій Ткачук.

Нагадаємо, на рахунки партії “Батьківщина” у 2018 році були переведені великі суми сумнівного походження. У першому та другому кварталах минулого року фізичні особи та фірми перерахували близько 23 млн грн, а у третьому та четвертому – понад 130 млн грн.

Коментуючи дане питання, Геннадій Ткачук зазначив, що подібна схема наповнення фондів партій була завжди.

Присилалась певна рознарядка на області для партійної структури, потім привозилися певні кошти, ці кошти через підприємців вводились ніби як пожертви на партію. Питання в тому, що люди, від яких надійшли гроші на рахунки «Батьківщини» не дають цьому підтвердження. Я вважаю, що має бути порушена кримінальна справа, мають бути опитані всі фігуранти. Це стосується не лише партії «Батьківщина», а потрібно відслідковувати й інші політсили і партії, і тоді буде рівність умов, – зазначив нардеп.

Також у студії піднімали питання скандалу в оборонній сфері довкола закупівель деталей за нібито завищеними цінами.

Якщо дійсно є факти того, що при закупівлі військового обладнання мали місце так звані відкати, безумовно це мародерство, і це має бути суворо покарано. Якщо це не буде доведено, це виявиться просто політичною інтригою. На сьогоднішній день я в цій ситуації вбачаю більше боротьбу між кандидатами в президенти, – зазначив Геннадій Ткачук.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я