Депутати від Вінниччини звернулись до міністра освіти з проханням виділити кошти для Вінницького коледжу будівництва та архітектури

0
Київський національний університет будівництва і архітектури

Група депутатів від Вінничини організувала звернення до міністра освіти Лілії Гриневич з проханням виділити Вінницькому коледжу будівництва та архітектури КНУБА 22 млн. грн на оновлення лабораторно-технічної бази.

Гідне фінансування навчального закладу дасть можливість розвивати на належному рівні діяльність університету та забезпечить більш якісну підготовку висококваліфікованих спеціалістів, нестача яких гостро відчувається у будівельній галузі.

Дане звернення підтримали Геннадій Ткачук, Петро Порошенко, Микола Кучер, Петро Юрчишин, Руслан Демчак, Юрій Македон, Григорій Заболотний, Іван Спориш, Андрій Шинькович, Юрій Мамчур.

Варто зазначити, що депутати від Вінниччини постійно дбають і про розвиток рідного регіону.

Так, нардеп Геннадій Ткачук ініціював звернення до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана від депутатів Вінниччини щодо будівництва нового сучасного хірургічного корпусу на території Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.

Крім того, у 2017 році Вінницькому онкодиспансеру за сприяння Геннадія Ткачука було виділено понад 6 мільйонів гривень субвенції на придбання обладнання. А Вінницька лікарня №1 отримала 5 млн.грн. на реконструкцію хірургічного відділення. Також за сприяння нардепа було проведено ремонтні роботи у ряді бюджетних закладів міста Жмеринки і Жмеринського району.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я