Незабаром стартує фотопроект на підтримку вінницького хокею

0
141

26 січня у вінницькому «Льодовому клубі» розпочинаються зйомки фотопроекту «Мій коханий – хокеїст. Арсеналівські вболівальниці на підтримку вінницького хокею». Таку ініціативу запропонувала вінничанка Оксана Паршенко, дружина капітана ХК «Арсенал» (Вінниця). Підтримала проект депутат Вінницької Обласної Ради Людмила Станіславенко.

– Ідея створити такий проект виникла дуже давно, однак рушійним поштовхом стали сумні обличчя арсеналівців, коли мова зайшла про закриття «Льодового клубу», завдяки якому у Вінниці існує хокей, – розповідає Оксана. – Захотілось підтримати хлопців, звернути увагу на вінницький хокей, тому вирішили створити фотопроект про команду та про хокей.

Проект – нестандартний, його ініціатори за рахунок цього розраховують на активну підтримку ЗМІ. Головними героями світлин стануть учасники команди «Арсенал» зі своїми близькими та «половинками»: Олег та Оксана Паршенко, Назарови Ігор та Надія, лікар Псюк Сергій та його донька Юлія та інші. Загалом – майже десять пар.

– Саме ці вболівальниці найщиріше підтримують свою команду, – говорить про вибір моделей Оксана. – Акцент на фото буде на особливості та темпераментності кожного з дуетів, цим ми хочемо продемонструвати, що хоча усі ми різні, маємо різні стосунки та статки, нас усіх об’єднує хокей!

Показати Вінниці результати організатори планують як у соціальних мережах та ЗМІ, так і під час фотовиставки, яку, до речі, презентують прямо на льоду.

До створення вже долучились фотограф Костянтин Ревуцький, візажистка Марина Бондаренко. Організатори також запросили до участі вінницьких дизайнерів.

– Мені запропонували взяти участь у цьому проекті, як фотографа, – розповідає Костянтин. – Ми бачимо це так: брутальний хокеїст, в формі та з інвентарем, а поряд – його дружина або донька у вечірній сукні. Ми побудуємо контраст між силою та жіночністю. І, звичайно ж, підтримати наш вінницький хокей, адже це складний, але дуже крутий вид спорту!

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я