Геннадій Ткачук про справу Януковича: «Ми зруйнували касту недоторканних»

0
14

Сьогодні в Оболонському суді Києва розпочнуть оголошувати вирок Віктору Януковичу. Дану тему обговорювали у студії телеканалу «112 Україна», до ефіру якого долучився народний депутат Геннадій Ткачук.

Мені подобається те, що ми зруйнували касту недоторканних і на сьогоднішній день ми бачимо, що навіть президент країни, який скоїв злочин, може понести покарання. Я вважаю, що Янукович всіляко заважав судовому процесу, він не давав свідчень, тому сьогодні апелювати і говорити що суд відбувався непрозоро, це лише балачки. Ми побачимо, який суд сьогодні винесе вирок і тоді будемо давати аналіз, – зазначив нардеп.

Як зауважив Геннадій Ткачук, коли президент – гарант конституції, гарант недоторканності кордонів країни звертається до іншої держави, щоб придушити супротив власного народу, це говорить про те,що він здавав національні інтереси.

Який би вирок не був, він буде оскаржений в апеляції, і Росія не видасть нам Януковича. Але він, скоріш за все, буде нев’їздний у всі країни світу і Росія буде тримати його на всяк випадок до того, поки щось не зміниться в країні, – зазначив політик.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я