Геннадій Ткачук: «Депутати знаходять консенсус для ухвалення важливих для країни рішень»

0
11

Чого очікувати від пленарного тижня та які знакові рішення можуть бути прийняті парламентом, обговорювали у студії телеканалу «Рада», одним з гостей якого був народний депутат України Геннадій Ткачук.

Серед основних питань, які треба вирішити на цьому пленарному тижні – закон про адвокатуру. Я вважаю, що він буде підтриманий більшістю депутатів. Ухвалення цього закону суттєво вплине на адвокатську діяльність. Фактично ми прирівнюєм адвокатів в своїх можливостях до прокурорів. як в цивілізованих європейських країнах, – розповів Геннадій Ткачук.

Крім того, Верховна Рада України має юридично упорядкувати процес переходу православних вірян до Православної Церкви України.

Коментуючи дане питання, Геннадій Ткачук зазначив, що люди мають право ходити до тієї церкви, в яку вважають за потрібне, і ніхто їм цього заборонити не може.

Завдання політиків – зробити все можливе, щоб релігія була окремо від політичного життя країни. Оскільки сьогодні це пов’язані речі, а ми бачимо, що Російська Федерація через Московський Патріархат все ж впливає на свідомість вибору українців, влада має реагувати відповідно і приймати закони. Але в цих законах не може бути ніякого ущемленя вільного віросповідання, – наголосив нардеп.

Також у студії обговорювали питання звільнення полонених українських моряків.

– Путінська Росія ігнорує будь-які міжнароді правила. Вже неодноразово Франція, Німеччина, Великобританія, США зверталися до Росії, щоб вони звільнили наших моряків, але Путін грає в свою гру. Він хоче впливати на майбутні вибори. І скоріш за все з’явиться нова політсила, прийде такий собі «месія», який зможе домогтися з дозволу Путіна звільнення моряків. Але це буде пізніше, ближче до парламентських виборів. На сьогоднішній день ми маємо зробити все можливе, щоб кожний патріот України відчував свою захищеність, – зауважив політик.

Стосовно мораторію на продаж землі, то, за словами Геннадія Ткачука, мораторій буде продовжено і ніяка постанова не зможе його відмінити, поки депутати не напрацюють дієвий механізм, яким чином буде діяти ринок землі.

Як наголосив Геннадій Ткачук, «незалежно від приналежності до різних фракцій і політсил, депутати знаходять консенсус для ухвалення важливих для країни рішень».

 

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я