У Вінниці відбудеться караоке-шоу

0
3

2 січня біля Головної ялинки міста відбудеться другий відбірковий тур караоке-шоу «Зірка на ялинці». Усіх бажаючих вінничан запрошують прийти і заспівати, переможця визначатимуть 13 січня.

Караоке-шоу «Зірка на ялинці» під час відзначення новорічно-різдвяних свят у Вінниці проводиться другий рік поспіль. Відбір учасників відбувається у кілька турів, а переможців нагороджують у день закриття Головної ялинки.

У Вінниці новорічні заходи проходять на кількох локаціях. Серед них – біля Головної ялинки у Центральному парку. По вечорах тут проводять концертні програми, виступають вихованці мистецьких закладів та влаштовують дискотеки.

Біля Головної ялинки на вінничан ще очікує чимало цікавого. Сьогодні о 17.00 розпочнеться проект «Новорічне рандеву». З 20.00 до 22:00 біля ялинки буде новорічна дискотека. 4 січня о 19:00 відбудеться ще один відбірковий тур караоке-шоу.

Переможців караоке-шоу «Зірка на ялинці»  визначатимуть 13 січня о 18:00. Вони отримають подарунки від партнерів та організаторів свята.

Джерело: Вінницька міська рада

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я