На Вінниччині орудували кремлівські пропагандисти

0

Товариство з обмеженою відповідальністю, не маючи ні ліцензії, ні угод, займалися незаконними діями, які порушували Кримінальний кодекс України

Співробітники правоохоронних органів України припинили у Вінницькій області протиправну діяльність приватного інтернет-провайдера, який надавав своїм абонентам послугу IPTV, не маючи на те ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Як повідомили в обласному управлінні СБУ, серед телеканалів, які пропонувалися глядачам, транслювалися в тому числі і заборонені в Україні пропагандистські канали РФ, включаючи «рупор Кремля» Russia Today.

«У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 176 Кримінального кодексу України були проведені санкціоновані слідчі дії в офісі приватного підприємства та виявлено технічне обладнання, яке, згідно з попередніми висновками експертів, використовувалося для ведення протиправної діяльності », – стверджують в СБУ.

Крім цього, провайдер ретранслював ряд телевізійних каналів без відповідних угод з власниками авторських і суміжних прав, чим завдано їм збитки в розмірі декількох сотень тисяч гривень.

Операція проводилася співробітниками вінницького управління СБУ спільно з Департаментом кіберполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я