Вінничанок запрошують до клубу успішних жінок «Вікно до успіху: жіночий кар’єрний клуб»

0

У суботу, 15 грудня, у Вінниці пройде тренінг, який об’єднає успішних жінок. Містянки обговорюватимуть програму професійного розвитку та менторства, яку розробила Ранія Андерсон. Фасилітаторкою клубу у Вінниці стане Катерина Присяжнюк, яка має успішний досвід роботи в державних підприємствах та у приватних компаніях. Активна вінничанка долучається до організації та проведення різноманітних акцій не лише у Вінниці, а й в інших регіонах.
Безкоштовні семінари проходитимуть раз на місяць впродовж семи місяців. Оскільки кількість місць обмежена організатори просять усіх охочих долучитись до заходу зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/qnu5mHv9al1k7hAX2.
Перша зустріч відбудеться 15 грудня 2018 року о 14:00 за адресою: вул. Соборна 70, філія бібліотеки Тімірязєва, 2 поверх, Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку».

Зазначимо, «Window To Success: Women’s Career Club» – це програма професійного розвитку та менторства за методом peer-to-peer, яку розробила Ранія Андерсон, провідна експертка з кар’єрного розвитку жінок-підприємців у країнах, що розвиваються, та авторка книги “Мене не спинити: шість звичок жінок у країнах, що розвиваються”. Це не книжковий клуб, хоча учасниці будуть читати, обговорювати та застосовувати на практиці поради та вказівки з книги, щоб пришвидшити свій професійний успіх та підтримувати одна одну на шляху до кар’єрного зростання.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я