Вінницькі депутати долучились до Всеукраїнської благодійної акції (фото)

0
63

У Вінниці народні обранці долучилися до Всеукраїнської акції «Подаруй книгу воїну». В рамках акції вони передали книжки та смаколики військовим добровольцями восьмого батальйону.

Про це на своїй сторінці повідомила депутатка Вінницької обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, заступниця голови фракції «БПП» та засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко.

«В рамках Всеукраїнської акції разом з колегами від фракції «БПП» передали українські книги та смаколики військовим добровольцями восьмого батальйону Української добровольчої армії (рота «Ведмеді»). Маю надію, що наші подарунки стануть в нагоді та підніматимуть бойовий дух й морально-психологічний стани військовослужбовців. Вдячна Діані Подолянчук та Тані Власюк за можливість долучитися до гарної справи. Робити добрі справи легко, особливо разом. Зичу хлопцям на передовій міцного здоров’я та витримки. Нехай Господь вас оберігає», – йдеться у повідомленні.

Людмила Станіславенко зазначила, що до акції можуть долучитись кожен охочий. Усі зібрані книги буде передано волонтерам, які відвезуть їх на схід України й закликала містян не стояти осторонь.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я