Геннадій Ткачук: «Заява Луценка про відставку була імпульсивною»

0

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що йде у відставку. Про це він сказав 6 листопада під час виступу у Верховній Раді.

Дану тему обговорювали у студії телеканалу «112 Україна», гостем якої був народний депутат Геннадій Ткачук.

Для мене це дійсно було несподіванкою. Я вважаю, що заява генпрокурора Юрія Луценка про звільнення з посади була імпульсивною. Однак це його право. Якщо він вирішив, ніхто не може завадити цьому. Інша справа, як до цього віднесеться президент, і зовсім інша справа – чи вистачить голосів в Раді і як будуть голосувати фракції за відставку генпрокурора, – зауважив нардеп.

Як відомо, Верховна Рада не підтримує відставку генерального прокурора Юрія Луценка. У рейтинговому голосуванні відставку генпрокурора підтримали 38 депутатів.

Коментуючи це, Геннадій Ткачук зазначив, що такий результат голосування могли спричинити кілька факторів.

По-перше, в когось могло бути особисте ставлення і особисте бачення, і це право кожного депутата. По-друге, на фракції це питання не обговорювалося, наскільки мені відомо. По-третє, це голосування не мало ніяких юридичних наслідків. Тобто рейтингове голосування було зроблено як пробне. Вважаю, що бавитися з парламентом – це неприпустимо. Або вноситься подання за відставку генпрокурора і Верховна Рада голосує, або ні. І взагалі такі рейтингові голосування ні до чого не ведуть, більше того, вони паплюжать сам парламент. Я не розумію цього голосування, – наголосив політик.

На запитання, чи є заява Луценка про відставку методом підготувати собі політичне підгрунтя, нарде зазначив:

Юрій Луценко – досвідчений політик, і він заявляв про те, що буде брати участь у політичному житті країни. Тому звичайно, Юрій Луценко готу собі плацдарм для подальшого продовження своєї політичної кар’єри.

Геннадій Ткачук висловив впевненість, що Луценко залишиться на своїй посаді до виборів президента.

Немає голосів для звільнення Луценка, а ще більше немає голосів за призначення будь якого нового кандидата на посаду генпрокурора, – зазначив нардеп.

 

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я