Інна Дорохіна: «Вінниця прекрасна і проект «City Style» допомагає себе відчути її невід’ємною частиною»

0
83

Ми уважно слідкуємо за проектом «City Style» Костянтина Ревуцького, що виходить за підтримки Людмили Станіславенко. Цього разу ми публікуємо міні-інтерв’ю з ще однією учасницею проекту – Інною Дорохіною, власницею стоматологічної клініки «Левіка».

– Розкажи, як ти дізналась про проект «City Style»? Чому вирішила взяти участь?

– Про проект я дізналась із мережі Facebook, побачила фото учасників на сторінці фотографа, Костянтина Ревуцького. Чому? Давно хотіла мати професійні фото на фоні рідного міста, адже воно с кожним роком стає дедалі привабливішим і, дійсно, є багато непізнаних куточків, на які б і уваги не звернула без фотосесії.

– На яких локаціях ти фотографувалась для проекту?

– Костя запропонував декілька локацій біля Центрального міського парку. Це давно відома всім зона відпочинку, але навіть парковка із плетінням червоного листя дикого винограду на паркані, виглядає на фото дуже загадково.

– Чи складно було фотографуватись для проекту, позувати? Як обрана локація впливала на настрій?

– Я попередила Костю, що не часто фотографуюсь і сказала, що не дуже вмію позувати. Але під час спілкування і прогулянок між локаціями все виходило легко і невимушено. Погода дуже посприяла. Було сонячно і тепло, тому можна було легко змінювати образи. Настрій був теж чудовим!

Дуже сподобалось фото на байку – відчула швидкість та драйв.

Але всі локації мали свій незабутній настрій і характер: Park Tower – діловий та суворий, майданчик для катання на велосипедах та скейтах – фешн-стайл та гра, парковка – романтика червоного листя паркану та драйв на байку.

– Які нові локації ти відкрила для себе під час роботи над проектом?

– Новою локацією була для мене площадка перед Park Tower, адже від часів її збудування, ще там не доводилось бути. Та для фото всі локації були для мене новими. Я себе на них ще такою не бачила і не відчувала.

– У тебе був раніше досвід фотозйомок? Якщо так, то розкажи, чи була різниця?

– Досвід звичайно був. Я повторюсь, що не дуже часто мала справу з фотографами і знаю в роботі декількох профі нашого міста. Та з Костею мені вдалось достатньо довго попрацювати того дня і не помітити, як швидко плинув час, а залишився лиш приємний та бадьорий настрій на весь наступний день!

Дуже вдячна і Кості за роботу і організаторам проекту. Вінниця прекрасна і проект «City Style» допомагає себе відчути її невід’ємною частиною!

Інші наші інтерв’ю з учасниками проекту «City Style» читайте за цим посиланням.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я