Нардепа Геннадія Ткачука нагородили медаллю «За сприяння Збройним Силам України»

0

У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону напередодні Дня захисника України пройшов урочистий захід, під час якого були вручені відзнаки Міністерства Оборони.

Серед нагороджених – народний депутат України Геннадій Ткачук. Він отримав медаль «За сприяння Збройним Силам України».

Як зауважив Геннадій Ткачук, дoпoмoгa вiйськoвoслужбoвцям – цe oбoв’язoк кoжнoгo, кoму нe бaйдужa дoля крaїни.

– Отримання відзнаки «За сприяння Збройним Силам України» – це велика честь! Я і надалі буду у всьому сприяти українським військовим, адже вони стоять на сторожі нашого мирного і спокійного життя, боронять свободу і територіальну цілісність держави. Щиро дякую нашим захисникам, а також військовим медикам,  які рятують життя наших героїв, – зазначив нардеп.

Допомога військовослужбовцям для Геннадія Ткачука є принциповою справою. Від самого початку збройного протистояння на сході, він та його родина підтримують  наших захисників.

За сприяння родини Ткачуків на передову періодично відправляються гуманітарні вантажі з прoдуктами хaрчувaння, мeдикaмeнтами тa iншими нeoбхiдними рeчами. Крім того, надається допомога з паливно-мастильними матеріалами.

Окрема увага приділяється допомозі пораненим бійцям. Геннадій Ткачук та його брат, депутат Вінницької міської ради Ігор Ткачук виділили власні кошти на купівлю ліжок для Вiйськoвo-мeдичнoгo клiнiчнoгo цeнтру Цeнтрaльнoгo рeгioну, де проходять лікування поранені військовослужбовці.

Крім того, Геннадій Ткачук ініціював звернення до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана від депутатів Вінниччини щодо будівництва нового сучасного хірургічного корпусу на території Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.

– Коли до мене звернувся керівник Вiйськoвo-мeдичнoгo-клiнiчнoгo цeнтру Цeнтрaльнoгo рeгioну Олександр Іванович Завроцький та розповів, що є потреба у новому хірургічному корпусі, я не міг залишитись осторонь. Тому вирішив ініціювати будівництво такого корпусу. Розмовляв про це з депутатами від Вінниччини, вони підтримали дану  ідею. Також з цього приводу я мав розмову з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Він дану ініціативу теж підтримав, і свого боку  сприятиме втіленню цього проекту, що суттєво допоможе рятувати життя наших військових і мешканців Вінниччини, – розповів політик.

 

 

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я