Воїни АТО та члени їх сімей взяли участь у проекті «Я захищав, вони чекали»

0
8

14 жовтня у Вінниці презентували проект до Дня Захисника України, в якому взяли участь воїни, що побували в зоні АТО, а також – найближчі члени їхніх родин. Проект «Я захищав, вони чекали» – соціально-іміджевий, і в центрі його уваги – історії учасників бойових дій, що захищали незалежність України та мирне небо над її містами та жителями. Він набув широкої підтримки у Вінницькій ОДА, свою руку допомоги організаторам простягнула й Людмила Станіславенко, та «Благодійний фонд Людмили Станіславенко».

 

У просторі «CHERDAK» влаштували творчий вечір, присвячений вдячності за подвиги та наповнений теплотою, а також – з насиченою культурною програмою: для гостей свята виступив дует талановитих скрипалів, та театральна студія Територія Театральної Творчості. Гвіздком програми став відкритий та відвертий діалог з учасниками АТО, сім’ї яких взяли участь у проекті.

Організаторами та командою проекту було також знято соціальний ролик про учасників АТО та їхні родини. Дружини, діти та батьки розповідали про своїх відважних захисників, що пішли на війну. Показ цього ролику став завершальною нотою вечора, і зворушив усіх присутніх.

 

«Про рідних і війну, про тих, на кого чекали, і про тих, хто чекав повернення додому, про реальні переживання, яких не зустрінеш на сторінках книжок та у кадрах кінофільмів поговорили учасники проекту: воїни, що повернулись з зони АТО. Ці історії подекуди змушують посміхнутись, а іноді – розчулюють до сліз. Вкотре впевнена, що наші захисники – це справжні герої, найкращий приклад для нас та наших діток! – розповіла одна з партнерок заходу, Людмила Станіславенко, що також взяла участь у зйомках соціального ролику для проекту. – Дуже приємно було долучитись до зйомок для команди «Я захищав, вони чекали», я вдячна Марині Присняк за можливість взяти участь у проекті, для мене завжди радість підтримувати такі світлі та приємні заходи».

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я