Геннадій Ткачук: «Для мене головне – щоб ЦВК була чесною та принциповою»

0
3

20 вересня народні депутати здійснили довгоочікуване оновлення Центральної виборчої комісії, зробивши перший крок до проведення чесних та прозорих демократичних виборів. Про це говорили у студії програми «PROПАРЛАМЕНТ» з Наталією Андрощук, парламентського телеканалу «РАДА». Разом зі своїми колегами з інших політичних сил до обговорення долучився також народний депутат Геннадій Ткачук.

«В парламенті знайшовся компроміс, шляхом того, що нарешті було внесено необхідні зміни і у складі ЦВК представлено всі фракції. Це потрібно вітати, що все ж в парламенті знайшли згоду, ніхто й ні на кого не тиснув. Підтвердження цьому – голосування усіх фракцій», – наголосив Ткачук.

Не брав участь у голосуванні лише «Опозиційний блок», який не подав свого кандидата, але повинен це зробити згодом.

«Для того і існує Верховна Рада, щоб змінювати закони і знаходити компроміси для того, щоб не було чвар та розбрату у суспільстві. Тому говорити про те, п’ятнадцять, чи сімнадцять, чи дванадцять членів виборчої комісії – нонсенс. Для мене головне – щоб ЦВК була чесною та принциповою, а найголовніше – щоб ми мали представництво усіх політичних сил, які сьогодні є в парламенті», – підкреслив нардеп.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я