Українці створили пристрій, який попереджає хвороби і рятує життя

0
8

Його серійне виробництво заплановане на травень 2018 року

Українські винахідники створили портативний пристрій Cardiomo, який здатен контролювати стан здоров’я користувача та попередити його про хворобу.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на «Голос Америки».

«Цей маленький пристрій може рятувати життя. Винахід українців здатен попередити користувача про розвиток десятків захворювань, таких як: ішемічна хвороба серця, інфаркт чи інсульт, і допомогти уникнути фатальних наслідків», — йдеться у сюжеті.

Користуватися цим пристроєм дуже просто: він кріпиться на тіло під серцем людини за допомогою клейких електродів і стежить за життєво важливими показниками здоров’я, як електрокардіограма, температури тіла, робота легенів і серцевий ритм.

Після цього всі дані з сенсора передаються в «хмарний» сервіс. Там система аналізує інформацію та сигналізує родичам чи лікарю про будь-які зміни в здоров’ї пацієнта. Крім цього, вона надсилає професійні рекомендації на мобільний додаток, а в критичній ситуації рекомендує звернутися до лікаря.

Також Cardiomo контролює виконання вправ, стежить за розпорядком дня, рекомендує час і місце для прогулянок та нагадує про прийом ліків.

Наразі 250 користувачів тестують пристрій.

Його серійне виробництво заплановане на травень 2018 року.

Cardiomo вже замовили 2000 людей з різних континентів.

Як відомо, даний пристрій вже відзначений численними міжнародними нагородами.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я