Чому чоловіки не люблять робити кунілінгус: 5 основних причин

0

Чоловіки не хочуть орально пестити своїх жінок: чи так це, – пише lady.tochka.net.

Твій чоловік не робить тобі кунілінгус? Чому? На це питання не можуть знайти відповідь велика кількість жінок. “Він мене не любить/не хоче/у мене “там” щось не так?”  – запитують дівчата самі у себе. Щоб ти не гадала, читай, чому чоловіки не люблять робити кунілінгус:

  1. Невдалий минулий досвід. Можливо, чоловік раніше пробував задовольняти свою дівчину таким чином, і у нього або не вийшло, або у дівчини були проблеми з гігієною (причин маса), і тепер він думає, що нічого не вийде і цього разу. Якщо помічаєш за своїм чоловіком такі нахили, не критикуй його, якщо він погодиться спробувати. М’яко пояснюй і направляй його, обов’язково говори, що саме тобі подобається.
  1. Чоловічі принципи. Багато чоловіків вважають оральний секс чимось поганим, особливо кунілінгус. Причому, мінет вони обожнюють, але не чоловіча це справа – жіночі статеві органи облизувати. Чим, тоді, вибачте, ти заслужив свою порцію ласк? Якщо у тебе такий впертий хлопець, будь впевнена, в інших питаннях він теж буде непохитним.
  1. Гидливість. Навіть без поганого минулого досвіду чоловіки начулися про запах оселедця, кислого молока і інші принади. Чоловіки часто навіть не здогадуються, що у них “там” теж не трояндами пахне. У будь-якому випадку, якщо людина стежить за собою, нічого неприємного трапитися не повинно, та й любити людину – це приймати кожен сантиметр його тіла. Підіть разом в душ перед оральними ласками і почніть їх прямо там – переконайтеся, що все інше – нісенітниця.

  1. Він не вміє. Таке теж може бути. Пригадується анекдот:

Розмова парочки в ліжку (п – хлопець, д – дівчина):

П – Люба, ну зроби мені мінет. Д – Ну, я не вмію, давай наступного разу. П – І де ж це ти до наступного разу, блін, навчишся?

Не треба вчитися десь на стороні, якщо поруч адекватна людина. До кожного сексуального партнера потрібно звикати по-новому: комусь подобається так, комусь – по-іншому, тому вчитися разом – не гріх.

  1. Ні твоєї віддачі. Ти не робиш своєму хлопцеві мінет і чекаєш від нього кунілінгус? Наївна жінка! По-перше, це несправедливо, по-друге, ти так показуєш йому, що тобі неважливо, чи отримує він все задоволення від сексу. Якщо ти хочеш отримувати, навчися віддавати.

Якщо поруч з тобою кохана людина, яка тебе приймає і хоче зробити щасливою, тоді ваші бажання будуть частіше за все збігатися. У кожній ситуації можна знайти рішення, аби обом подобалося.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я