Насіров оскаржуватиме в суді рішення про відсторонення з посади голови ДФС

0
4

Відсторонений від виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби Роман Насіров заявляє, що оскаржуватиме в судовому порядку рішення Кабінету міністрів України про його відсторонення від виконання обов язків голови Державної фіскальної служби. Про це він заявив сьогодні в коментарі журналістам перед початком судового засідання у Шевченківському районному суді Києва.

“Дуже скоро побачите оскарження цього рішення і позов на протиправні дії (до Кабінету міністрів щодо відсторонення його від виконання обов’язків голови ДФС – ред.)”, – сказав Р.Насіров.

Нагадаємо, Шевченківський райсуд 27 листопада розпочав підготовче засідання у справі Р.Насірова.

У березні 2017 року Р.Насірова заарештували, але він вийшов на свободу, оскільки його дружина і тесть внесли 100 млн грн застави. У зв’язку з кримінальним провадженням його усунули з посади голови Державної фіскальної служби.

3 березня 2017 року Кабінет міністрів України відсторонив з посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, виконує його обов’язки Мирослав Продан.

САП оголосила про завершення розслідування справи і розкритті матеріалів 28 липня 2017 року. Всього у справі 240 томів, і на початку жовтня Р.Насіров заявив, що прочитав близько половини.

Джерело: УНН

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я