“Вінниця в мініатюрі” з’явиться до Дня Міста (Фото)

0

Ще однією родзинкою міста буде «Вінниця в мініатюрі». У Центральному парку кипить робота: на «Алеї закоханих» добудовують мініатюрне місто.

Уже є 12 виготовлених макетів, які чекають на нове житло. Між кожною мініатюрою покладуть плитку. Територію обіцяють також озелпроенювати. А камінь, що лежить біля алеї, залишать, але змінять, як – поки що секрет.

Як скульптури будуть розміщатися можна буде побачити вже вкінці тижня. Планують закінчити проект до Дня міста, щоб вінничани та гості міста могли любуватися новинкою та проводити вільний час у маленькому містечку

«В перспективі зробимо фонтан, вокзал, аеропорт, але на це потрібно час. З кожним роком будемо збільшувати міні містечко. Планів у нас багато. Ми хочемо побудувати усе якісно, тому особливо не поспішаємо», – розповів сайту ilikenews директор “Вінницязеленбуд” Любовський Ігор.

Керівник комунального підприємства наголосив, що особисто гарантує – до Дня міста мініатюрне місто  приємно здивує містян та гостей Вінниці.

Нагадаємо, що тендер на створення зменшених копій головних будівель Вінниці отримала макетно-архітектурна майстерня парку “Україна в мініатюрі”. На міні-Вінницю виділили  1 172 000 грн.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я