Втрата цноти: що потрібно знати дівчині?

0

Незважаючи на те, що сьогодні про секс говорять значно більш відкрито, ніж ще півстоліття тому, до цих пір у більшості залишається чимала кількість питань, пов’язана з ним, – пише “Країна Здоров’я“.

Те, яким буде перший сексуальний досвід дівчат, залежить і від сумісності партнерів у фізіологічному плані: занадто вузьке м’язове кільце піхви і занадто великий чоловічий член можуть зробити статевий акт неприємним навіть для досвідченої жінки.

Щільність дівочої пліви на відчуття під час сексу (хворобливість) впливає в останню чергу. У деяких дівчат вона навіть не розривається, внаслідок чого не відбувається виділення крові.
перший сексПотрібно сказати, що дискомфорт можливий не тільки під час дефлорації, але і при кожному статевому акті, який відбувається без підготовки з боку партнерів.

Крім того, не можна ігнорувати той факт, що для дівчини дуже важливі вміння чоловіка: його недосвідченість навіть у разі достатнього збудження деколи грає злий жарт, а для дівчини це особливо небезпечно. Через сукупність перерахованих факторів найбільше болю при втраті незайманості відчувають дівчатка-підлітки у віці 13-17 років.

Автор
I like news
Хто володіє інформацією, той володіє світом!
ПОДІЛИТИСЬ


Попередній матеріалМВС: На акціях 8-9 травня затримані 89 осіб
Наступний матеріалУ дитячому таборі ім. Ю. Рябчинської Нацполіції України розпочинається оздоровчий сезон

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я