Вчені назвали доступний засіб від старіння

0

Команда наукових фахівців з Великобританії представила дані, згідно яким з настанням старіння можна боротися, в

«Гаряча ванна здатна уповільнити процеси старіння», – цитує вчених преса. Експерти стверджують, що коли людина приймає гарячу ванну, у неї в крові значно скорочується рівень стресового гормону кортизолу, що надає серйозний вплив на старіння організму.

Кортизол вважається головним катаболічним гормоном: він змушує посилено працювати серцево-судинну систему і легені, при цьому пригнічуючи імунну систему, сповільнюючи процеси травлення і знижуючи репродуктивну функцію. При підвищеному рівні кортизолу прискорюються фізіологічні процеси старіння тіла – руйнується м’язова тканина і кістки, відбувається затримка в організмі натрію та підвищується кров’яний тиск, збільшується цукор в крові.

Дослідження вчених показали, що занурення у ванну з гарячою водою на деякий час може ефективно знижувати «розшалілий» кортизол, а, крім того, призводить до зменшення показників цукру.

У той же час фахівці застерігають: у гарячих ванн є протипоказання. При деяких хронічних захворюваннях, наприклад, при циститі і хворобах сечостатевої системи, геморої, дерматологічних проблемах такі ванни, як правило, виявляються під забороною.

Автор
I like news
Хто володіє інформацією, той володіє світом!
ПОДІЛИТИСЬ


Попередній матеріалВ Україні сповільнилася інфляція
Наступний матеріалМЗС хоче взнати найпоширеніші запитання українців про “безвіз”

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я