Партнерські відносини між владою та громадою – запорука успішного розвитку міста

0

 

Одним з лідерів серед міст України щодо впровадження електронного врядування є Вінниця.

Електронне врядування має декілька напрямків: електронна взаємодія органів влади, доступ до даних, електронні послуги, електронна участь громадян в управлінні тощо.

Над впровадженням всіх цих напрямків Вінницька міська рада працювала не один рік і ця праця вже дала свої позитивні результати. В місті діють сервіси, які дають можливість зробити спілкування між владою і городянами максимально прозорим і доступним.

Сьогодні вінничани можуть он-лайн поставити питання до влади, галузевих департаментів, крім того, забезпечено можливість зворотного зв’язку: люди отримують відповіді на поставлені питання, а також результати щодо своїх звернень. Також Вінниця зробила великий крок вперед в частині надання адміністративних послуг. Роботу міських «Прозорих офісів» високо оцінили як вітчизняні, так і міжнародні експерти.

Вінниця вже долучилася до таких проектів як електронні петиції, система публічних закупівель «ПроЗорро», «Відкритий бюджет», «Відкриті дані».

Крім того, у Вінниці діє місцева програма «Бюджет громадських ініціатив», яка передбачає реалізацію соціально важливих для громади проектів, ініціаторами яких є самі вінничани.

Досвід Вінниці щодо впровадження електронних сервісів та е-урядування переймають делегації з різних куточків України, а також закордонні гості. Так, нещодавно у Вінниці проходив міжнародний форум, метою якого є обмін досвідом між бізнесом, владою та громадськими організаціями щодо розвитку та можливостей електронної демократії.

Послідовна робота у напрямку розвитку електронного врядування у Вінниці буде здійснюватися і надалі. Міська влада продовжує вибудовувати партнерські відносини з громадою, адже це є запорукою успішного та стабільного розвитку міста, покращення життя населення та підвищення рівня суспільної довіри до влади.

Автор
I like news
Хто володіє інформацією, той володіє світом!
ПОДІЛИТИСЬ


Попередній матеріалП’ятeро спoртсмeнiв з Вiнниччини oтримали пeрeпустки нa Oлiмпiйськi iгри 2016
Наступний матеріалУ Вiнницi жiнoк-журналiстiв нaвчaють oснoвaм сaмoзaхисту

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я