Гройсман обіцяє покарати чиновників, які тиснули на бізнес

0

 

Про це він сказав у традиційному понеділковому відеозверненні до громадян, розміщеному у Facebook.

“Цього тижня матиму зустріч із бізнесом… Важливо, щоб бізнес зміг абсолютно вільно і спокійно працювати в Україні. Важливо створити той клімат, який дасть можливість і створювати робочі місця, і виробляти національний продукт, і бути захищеним бізнесу й інвестиціям”, – сказав він.

“Тому на цьому тижні буде зустріч із бізнесом, із бізнес-омбудсменом. І ми розберемо дуже конкретні випадки, які ми зібрали з усієї України: де і хто намагався тиснути на реальний сектор, на бізнес, який чесно працює. Я думаю, що це буде цікаво, коли ми це будемо робити абсолютно публічно й відкрито”, – заявив Гройсман.

“Кожна контролююча структура, яка тиснула на бізнес, отримає по заслугах – і в цьому переконаний”, – запевнив він.

Прем’єр також зазначив, що цього тижня Україну відвідує прем’єр-міністр Канади, і вже в понеділок буде підписано угоду про зону вільної торгівлі з Канадою – а це нові можливості для українського бізнесу.

“Нам потрібно змінювати підходи до формування державної політики. Старими інструментами, які використовувати усі 25 років, нової країни не побудувати і ефективно проблем не повирішувати”, – вважає також Грйосман.

Олена Рощенко, Українська правда

Автор
I like news
Хто володіє інформацією, той володіє світом!
ПОДІЛИТИСЬ


Попередній матеріалВ ДТП нa Вiнниччинi пoстрaждaли чeтвeрo людeй
Наступний матеріалУ Вiнницi нa кiлькa днiв будe пeрeкрито рух трaнспoрту пo вулицi Пoрикa

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я