Brexit не зупинить Україну на шляху до Євросоюзу – Президент

0

 

Про це Глава держави сказав за підсумками зустрічі з президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим у рамках офіційного візиту до цієї країни, передає УНН з посиланням на прес-службу Президента.

“Я можу наголосити – європейським прагненням України нічого не загрожує. У нас буде безвізовий режим з Євросоюзом. Ми завершимо процедуру ратифікації угоди про асоціацію, розширимо секторальних співпрацю, імплементуємо угоду про асоціацію і реформи, які кардинально змінять нашу країну”, – сказав Президент.

“Рубікон в напрямку Європейського Союзу Україна перейшла і ніякі Brexit її не зупинять”, – заявив П.Порошенко.

Президент нагадав про нещодавні зустрічі з з керівництвом Євросоюзу – президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером, президентом Євроради Дональдом Туском, президентом Європарламенту Мартіном Шульцом.

П.Порошенко зазначив, Україна потребує від ЄС, в першу чергу, сильної і об’єднаної Європи, яка буде солідарна з Україною. Він додав, що дуже важливо аби настрої євроскептиків були подоланні. “Європа може бути сильною тільки тоді, коли вона буде об’єднаною”, – сказав Президент.

Глава Української держави зауважив, що “Brexit – це є вибір народу Великої Британії”, але вже зараз у Британії відбувається хвиля протестів незгодних не лише в Північній Ірландії, Шотландії, але й у Лондоні.

“Хтось вважає, що Brexit є руйнівним явищам. Я не є серед таких політиків. Навпаки – Brexit є викликом Європейському Союзу. ЄС після Brexit, я впевнений, стане сильнішим, більш мобілізованим. Знайде гідну відповідь на тези безвідповідальних популістів”, – зазначив Президент.