Валерій Нікітюк розповів, що робитиме Агенція регіонального розвитку

0

Нагадаємо, наразі Валерій Нікітюк керує проектом ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області».

Голова Вінницької обласної Ради зауважив, що кандидатуру виконуючого обов’язки керівника було ухвалено на засіданні зборів засновників.

-16 червня в облраді пройшли збори засновників Агенції, де обговорили план її розвитку, – сказав Анатолій Олійник. – Учасники зборів  – засновники та Наглядова рада – підтримали кандидатуру Валерія Нікітюка. Наразі йому доручено провести процедуру реєстрації Агенції та напрацювати перші стартові позиції по початку роботи. В подальшому, відповідно до діючого законодавства, проведемо конкурс на посаду.

За словами Анатолія Олійника новий керівник має досвід роботи не лише з інвестиційними проектами, а й з грантовими проектами Євросоюзу.

Виконуючий обов’язки агенції керівника Агенції регіонального розвитку зауважив, що документи для початку роботи вже підготовлено. Наразі вони шукають фахівців.

– Даний проект спрямований на покращення питань пов’язаних з зовнішніми інвестиціями, їх реалізацією та супроводом, – зазначив Валерій Нікітюк. –Агенція регіонального розвитку сприятиме комунікаціям із зовнішніми партнерами — Євросоюзом, бізнес-суб’єктами, донорами, які готові інвестувати у наш регіон.

Автор
ПОДІЛИТИСЬ


Попередній матеріалІнклюзивний табір на Вінниччині об’єднав мешканців України
Наступний матеріалВінничанка вразила інтернет своїми патріотичними фото

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я