Територіальні громади Вінниччини отримають понад 13 мільйонів гривень на реалізацію проектів

0

Голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник розповів про порядок фінансування.

– Зазначу, що початкова сума бюджету цієї програми була меншою, – сказав Анатолій Олійник. – Я поспілкувався з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм про можливість збільшення загального фонду конкурсу. Він підтримав нашу ідею і тепер бюджет складає 13 мільйонів 656 тисяч гривень. Проекти-переможці будуть фінансуватися трьома траншами. Шість мільйонів гривень з першого траншу розподілімо між територіальними громадами, проекти яких набрали найбільшу кількість балів – від 80 до 100. Після позачергової сесії обласної Ради, яка має відбутися 15 липня, буде, виділено другий транш на проекти, які потребують невідкладного фінансування і пов’язані з погодними умовами або технологічними процесами. Під третій етап фінансування підпадають проекти-переможці, які можуть бути реалізовані до кінця року.
Остаточне рішення депутати приймуть на наступному засіданні, так як у понеділок не було кворуму. Участь у роботі конкурсної комісії взяло 9 з 18 депутатів.

Нагадаємо, у тринадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад взяли участь 710 проектів, з них було відібрано 216.

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я