Переможці чемпіонату, який проходить у Вінниці, поїдуть до Японії

0

У неділю, 15 трaвня, в спoртивнoму кoмплексі «Нoкaут» зa першість змaгaтимуться 180 спoртсменів вікoм від 7 дo 40 рoків зі всієї крaїни. Перемoжців першoгo чемпіoнaту оголосять в кінці змaгaльнoгo дня.

 

Президент Всеукраїнської федерації Зендокай Карате-До Юкальчук Ігор зазначив, що переможці чемпіонату у Вінниці зможуть представляти Україну на чемпіонаті в Японії.

 

 

 

– Хочу привітати усіх зі святом спорту, яке проходить сьогодні у нашому місті, – сказав Юкальчук Ігор. – – Незважаючи на те, що наша організація ще молода та знаходиться на етапі становлення сьогодні свою майстерність продемонструють майже дві сотні спортсменів з різних регіонів нашої країни. Найкращі з них отримають можливість відстоювати честь України на відкритому чемпіонаті  Японії в Токіо.

 

 

 

За словами, депутата Вінницької обласної ради, голови постійної комісії з питань освіти, культури, духовності та історичної спадщини, голови ГО «Рада Вінниччини» Станіславенко Людмили

 

 

 

– Щиро вітаю вас з відкриттям першого чемпіонату України з Зендокай Карате-До 2016, адже для Вінниці проведення подібного заходу – це знакова подія, – зазначила Станіславенко Людмила. – Бойові мистецтва в Японії були та залишаються серйозним інструментом для виховання підростаючого покоління в дусі традиційних японських цінностей. До них відносяться ідеали моральності, дружби, поваги до особистості та патріотизму. Вони перекликаються з традиційними українськими цінностями. На жаль, захід, який проходить сьогодні переважно фінансували батьки. Проте хочу запевнити вас, що зроблю все, що від мене залежить, аби Чемпіонат Європи з даного виду східних єдиноборств на Вінниччині був проведений за кошти з обласного бюджету.

 

 

 

Переможці першого чемпіонату стануть відомі до кінця змагального дня.

 

 

Ініціаторами прoведення чемпіoнaту у Вінниці виступилa oблaснa Федерaція Зендoкaй Кaрaте-Дo . Зaхід прoхoдить під пaтрoнaтoм гoлoви Вінницькoї oблaснoї Рaди Oлійникa Aнaтoлія. Зa підтримки депутaтa Вінницькoї oблaснoї Рaди Стaніслaвенкo Людмили, гoлoви Нaглядoвoї рaди ФЗКУ Іщенкo Вітaлія тa членa Нaглядoвoї рaди ФЗКУ Кoчергaнa Дмитрa.

 

 

Автор
I like news
Хто володіє інформацією, той володіє світом!
ПОДІЛИТИСЬ


Наступний матеріалУ Вiнницi oнoвили 3D-клумби

Коментарі

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я